Witam i prosze o ocenę mojego planu treningowego:
Poniedziałek:
Miesień dwugłowy i mięsnie przedramion
Zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi neutralnie 6 serii po 20 powtórzeń
Zginanie przedramion ze sztangą trzymaną podchwytem 6 serii po 10 powtórzeń
Zginanie przedramion ze sztangą trzymaną nachwytem 6 serii po 15 powtórzeń
prostowanie nadgarstków ze sztangą trzymaną nachwytem 6 serii po 30 powtórzeń
Wtorek:
Miesnie klatki piersiowej
Wyciskanie sztangielek leżąc 6 serii po 10 powtórzeń
"Rozpiętki" 6 serii po 10 powtórzen
"pompki" na pięściach 6 serii po 25 powtórzen
Poniedziałek:
Miesień dwugłowy i mięsnie przedramion
Zginanie przedramion ze sztangielkami trzymanymi neutralnie 6 serii po 20 powtórzeń
Zginanie przedramion ze sztangą trzymaną podchwytem 6 serii po 10 powtórzeń
Zginanie przedramion ze sztangą trzymaną nachwytem 6 serii po 15 powtórzeń
prostowanie nadgarstków ze sztangą trzymaną nachwytem 6 serii po 30 powtórzeń
Wtorek:
Miesnie klatki piersiowej
Wyciskanie sztangielek leżąc 6 serii po 10 powtórzeń
"Rozpiętki" 6 serii po 10 powtórzen
"pompki" na pięściach 6 serii po 25 powtórzen
Krzysztof Piekarz
