SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Ilosc treningow....

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1313

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Witam. Mam takie pytanie ktore bardzo mnie nurtuje. Dlaczego wszyscy poczatkujacy cwicza 3 razy w tygodniu??:O Ja cwicze od prawie 2 miechow i od samego poczatku 6 razy w tygidniu, tzn. kazda partia 2 razy. I z moich obserwacji wynika ze takie cos opalca sie bardziej niz 3 razy w tygodniu. A pisze o tym dlatego ze ze mna cwiczy koles ktory ma ok 185 cm i mniej niz 70 kg. I juz widac u niego efekty treningu( u mnie z reszta tez, i to mocno. 86 kg i 182 cm). A ci kolesie ktorzy tez cwicza od 2 miechow tylko 3 razy w tygidniu maja znikome efekty.


Jakie sa wasze zdania na ten temat?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 216 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 9166
brak slow
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 829 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 12115
zal.pl
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 27 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 268
Acha. Chyba ze tak. Dobrze wiedziec. Tylko nastepnym razem nie az tak wylewnie bo az mnie oczy bala od czytania tylu slow...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
później sytuacja napewno sie odwróci- 6 razy to stanowczo za dużo- możesz trenowac 4 razy w tyg. i 2 razy grupe mięśń. jednak i tak z niewysoka liczką serii.
kiedyś trenowalem właśnie 6 razy na tydzień- wlaśnie u początków mojego trenowania i co... i nic.
a gdy trenowalem 3-4 razy na tydzień przyrosty były błyskawiczne/no może prawie /.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 2802
ja tez trenuje 6 razy w tygodniu i nie mam zbyd duzych efektow kiedys trenowalem codziennie. Oni maja racje trzeba trenowac 3-4 dni w tygodniu
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26470
za czesto łatwo o przetrenowanie,zreszta zrozumiesz to pewnie po jakims czasie, cwicz 3-4razy w tygodniu!

Bądź silniejszy, będziesz miał rację

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 143 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4577
Musisz mieć czas na regenerację, bo wtedy odbudowują się mięśnie. Ćwicząc 6 razy w tygodniu i to jeszcze 2 razy w tygodniu każdą partię możesz co najwyżej doprowadzić do przetrenowania i/lub kontuzji.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 0
w moim przypadku trenuje 6x w tygodniu przy dobrej diecie i suplementach i widze dobre efekty, wcześniej trenowalem 4x w tygodniu tez bylo dobrze ale bez porównania z tym co jest teraz...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 106 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 26470
ale on cwiczy dopiero 2 miechy na poczatek 5 czy 6 razy to zaduzo

Bądź silniejszy, będziesz miał rację

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy na masę.

Następny temat

Trening - masa ;]

electro
Polecane artykuły