Szacuny
0
Napisanych postów
27
Na forum
20 lat
Przeczytanych tematów
268
Witam. Mam takie pytanie ktore bardzo mnie nurtuje. Dlaczego wszyscy poczatkujacy cwicza 3 razy w tygodniu??:O Ja cwicze od prawie 2 miechow i od samego poczatku 6 razy w tygidniu, tzn. kazda partia 2 razy. I z moich obserwacji wynika ze takie cos opalca sie bardziej niz 3 razy w tygodniu. A pisze o tym dlatego ze ze mna cwiczy koles ktory ma ok 185 cm i mniej niz 70 kg. I juz widac u niego efekty treningu( u mnie z reszta tez, i to mocno. 86 kg i 182 cm). A ci kolesie ktorzy tez cwicza od 2 miechow tylko 3 razy w tygidniu maja znikome efekty.
Szacuny
386
Napisanych postów
37478
Wiek
6 lat
Na forum
21 lat
Przeczytanych tematów
126451
później sytuacja napewno sie odwróci- 6 razy to stanowczo za dużo- możesz trenowac 4 razy w tyg. i 2 razy grupe mięśń. jednak i tak z niewysoka liczką serii.
kiedyś trenowalem właśnie 6 razy na tydzień- wlaśnie u początków mojego trenowania i co... i nic.
a gdy trenowalem 3-4 razy na tydzień przyrosty były błyskawiczne/no może prawie /.
"Każdy ma w swoim życiu swoje Westerplatte"
Jan Paweł II
"Gorzki to chleb jest polskość"
C. K. Norwid
Szacuny
2
Napisanych postów
143
Wiek
36 lat
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
4577
Musisz mieć czas na regenerację, bo wtedy odbudowują się mięśnie. Ćwicząc 6 razy w tygodniu i to jeszcze 2 razy w tygodniu każdą partię możesz co najwyżej doprowadzić do przetrenowania i/lub kontuzji.
Szacuny
0
Napisanych postów
1
Wiek
39 lat
Na forum
18 lat
Przeczytanych tematów
0
w moim przypadku trenuje 6x w tygodniu przy dobrej diecie i suplementach i widze dobre efekty, wcześniej trenowalem 4x w tygodniu tez bylo dobrze ale bez porównania z tym co jest teraz...