SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Ilość treningów a masa

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1650

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
Witam, czy to że ćwiczę 7 x w tyg czyli codziennie (ok 1 godz) może mieć wpływ na to że masa nie chce mi iść ? Dietę mam ale cały czas zachodzę w głowę czy aby nie zmniejszyć ilości treningów do 4-5 dni
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
Może to banalne że piszę już teraz ale zauważyłem poprawę na wadze, i nie jest to bynajmniej efekt placebo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1855
no jasne ze to ma wielki wpływ na to ze nie chce Ci masa isc (zakladam ze 7 tdni w tyg robisz ten masowy trening) musisz zmniejszyc do ilosc dni treningowych do 3 max 4 dni z ciezarami, po to aby Twoje miesnie mialy czas na regeneracje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 4270 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 32466
Zaduzo cwiczysz nie masz sie kiedy zregenerowac, nawet jesli juz masz jakis staz treningowy (z wypowiedzi wnioskuje nie ze nie zaduzy masz ten staz)

"Never Give UP"
"After the rain ,comes the sun"
----------------------------- Pozdrawiam ceo
Doradca w dziale "Trening"
Doradca w dziale "Kulinaria"
Pomoz glodnemu dziecku http://www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 100 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 959
zmniejsz.miesien nie rosnie podczas cwiczen tylko po.cwiczenia sa symptomem pobudzajacym go do wzrostu.7 razy nie powinienes cwiczyc w zadnym wypadku.cwicz 3-4 razy.
kiedy miales ostatnia regeneracje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
Staż, jakoś rok z przerwami ale przyznam szczerze że specem w tej dziedzinie nie jestem, po 2 mc ćwiczeń miałem przerwę jakieś 8 tyg (troszkę mi się nie chciało, w szkole miałem nerwówe i wiadomo jak to jest), teraz ćwiczę od 3 tyg dzień w dzień niby przyszło mi 3 kg ale teraz stoję w miejscu. Dzięki za rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
gdzie regeneracja!!?? tak jak jeden kolega wcesniej napisał.. max 4 razy w tygodniu.

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 359 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 28295
Idziesz w dobrym kierunku zeby sie przetrenowac i tylko sobie zaszkodzic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
Lepiej zapytać później niż wcale, a jeśli miałem się przetrenować to chyba to zrobiłem :P W takim razie jak co 2-gi dzień będę ćwiczył powinno być dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
będzie dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 1855
widzisz przez Twoje trenowanie 7 dni w tygodniu, złapałes juz zastój :D zrob sobie teraz moze tydzien na lekkich ciezarach albo taki wolny (regeneracje) i zrob np gotowy trening 9forma na lato czy cos takiego) na dobre Ci to wyjdzie pozdrawiam zycze powodzenia :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 85 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 2090
Dzięki za rady raz jeszcze :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Górna część klatki

Następny temat

drążek ścienny - czy ściana wytrzyma?

WHEY premium