Jak w DNT bierzesz suplementy?
chodzi mi o shocka i storma.
Zmieniony przez - mm90 w dniu 2007-07-19 17:35:31
chodzi mi o shocka i storma.
Zmieniony przez - mm90 w dniu 2007-07-19 17:35:31
Pozdrawiam
Ilość wyświetleń tematu: 22474
Pozdrawiam
GO HARD OR GO HOME
, upał dał strasznie popalić , spociłem sie jak dawno , musiałem dodatkowa wode dokupic :D
>i fotke niedawno otwartej puszki bcaa olimpa , pozdr alles ;]
GO HARD OR GO HOME
, ale zrobilem wszystko co trzeba :D
> , i jedna fotka ''ukazuje'' co dzialo sie z moimi łapami po zrobieniu przedramion ... PARKINSON :D , pozdr ;]
GO HARD OR GO HOME

http://img511.imageshack.us/img511/8932/70235843sy8.jpg ja nosze dres...
ROCK'N'ROLL
GO HARD OR GO HOME
, potem brzucho +HIIT <dzis troszke luzniejszy niz ostatnio > , poszlo klar , potliwosc tez masakra , teraz juz jestem po szamie i zastanawiam sie nad wycieczka na basen
, pozdrGO HARD OR GO HOME
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły