SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

storm, shock therapy, hmb

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 435
Pewnie ten temat byl juz przerabiany. Chcial bym sie dowiedziec jak laczyc HMB mega caps, Storm, Shock Therapy, Ostrowia. chodzi mi np czy mozna polaczyc ostrowia, storm, hmb bezpośrednio po treningu lub z rana.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 435
ok dzieki, pytałem sie poniewaz niktórzy mowia ze miedzy kreatyna a białkiem trzeba zrobic z 30 min przerwy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
przerwe profilaktycznie zrobic można, ale porcja białka nie będzie zauwazalnego wpływu na wchłanialność więc nie jest to obligatoryjne.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
Ja bym dokupil carbo i tak
DT
Rano : Storm + 1 Kap HMB
Przed Siłka : Shock + 1 Kap HMB
Po Siłce : Storm + 1 Kap HMB i Porcja CARBO
Podróż do domu i wdomu Ostrowia z ryżem albo piers z ryżem ostrowie stosuj jako uzupelnienie diety

DNT
Rano : Storm + 1 HMB
Po poludniu : Storm + HMB
i Przed Snem : 1 HMB
I Ostrowie na noc albo w ciagu dnia jako uzuplnienie diety i TYLe
TYlko ze ja do shocka i hmb przed siłka dodal bym ze 2-3 kapsy jablczanu kretyny
EDIT: A łączyć białko z kreatyna można tylko zeby wypić Ostrowie na wodzie Trzeba być silnym ehhe


Zmieniony przez - jabolcokk w dniu 2007-03-20 18:01:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 18 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 435
Pewnie mowisz dobrze z tym carbo ale niestety nie mam juz funduszy ;/
Ok dzieki za odp pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 23197 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 224261
jedziesz na tkaich wytrawnych jak shock i storm i hmb Mega capsy a na carbo za 20 zł nie masz ?? HMM dziwna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to juz bym wolal carbo zamiast hmb
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 91876
a czemu mu to carbo niezbęde jest?jesli nie ma kasy na to, to niech zje sobie ryż i po sprawie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 2627 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33410
testuje właśnie podobne suple i mój plan wygląda tak:

DT:
rano - 1 mega caps hmb, porcja storm
przed treningiem - porcja shock therapy
po treningu - 1 mega caps hmb, porcja swolena, 30g carbo, ok 30min później 30g wpc ostrowii
przed snem - 30min wcześniej 1 mega caps hmb i apteczne zma a tuż przed snem 30g SP80

DN:
rano - 1 mega caps hmb, porcja storm
w porze treningu - 1 mega caps hmb, porcja swolena,
przed snem - 30min wcześniej 1 mega caps hmb i apteczne zma a tuż przed snem 30g SP80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 665 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 19027
jabolcokk nie ma sensu dawać jabłczanu do shocka bo porcja zawiera 4g co jest ilością zupełnie wystarczającą
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

plytki krwi , a odzywki.

Następny temat

Cykl TCM + DEXTRO + NITRO SHOCK !!! POMOC

WHEY premium