Mam kreatyne, tauryne, białko i carbo. Moze mi ktoś napisac jak to najlepiej wszytko brac i po ile??? Kreatyne mam niemiecka x-treme (inkospor) i czy wie ktos czy ona jest dobra????
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Cię zainteresować:
PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!
Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.
Sprawdź
...
to b.dobre mono
kredka rano i po treningu 5g
nt
rano 5g
do każdej porcji 1-1.5g tauryny
biało po treningu i przed snem wg zapotrzebowania.
kredka rano i po treningu 5g
nt
rano 5g
do każdej porcji 1-1.5g tauryny
biało po treningu i przed snem wg zapotrzebowania.
...
tauryne mam z olimpu 1500, creatyna x-treme (inkospor), bialko ultra whey z BX, a carbo BX.
...
Wiesz, odnośnie tej kreatyny jest różnie:
- jedni biorą ją jak normalne mono, czyli tak, jak rozpisał Ci bic44,
- inni tak samo, tylko zamieniają 5g na 3g,
- a inni biorą dokładnie tak, jak jest napisane na opakowaniu (3g dziennie niezależnie od dnia)
Ja osobiście to konkretne mono brałbym albo tak jak zalecają- 3g dziennie,
albo w dni treningowe 3g rano, 3 po treningu i w dni nietreningowe 3g rano.
Z tego co wyczytałem o tej kreatynie to nie potrzeba (a producent podaje, że nie należy) brać jej więcej niż 3g na dzień. Ci, którzy tak dawkowali byli zadowoleni z efektów, więc myślę, że nie ma co w siebie pakować więcej.
- jedni biorą ją jak normalne mono, czyli tak, jak rozpisał Ci bic44,
- inni tak samo, tylko zamieniają 5g na 3g,
- a inni biorą dokładnie tak, jak jest napisane na opakowaniu (3g dziennie niezależnie od dnia)
Ja osobiście to konkretne mono brałbym albo tak jak zalecają- 3g dziennie,
albo w dni treningowe 3g rano, 3 po treningu i w dni nietreningowe 3g rano.
Z tego co wyczytałem o tej kreatynie to nie potrzeba (a producent podaje, że nie należy) brać jej więcej niż 3g na dzień. Ci, którzy tak dawkowali byli zadowoleni z efektów, więc myślę, że nie ma co w siebie pakować więcej.
Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów
...
generalnie, w wypadku każdej kreatyny dawka 4g/d to dawka wystarczająca, dawki większe są moim zdaniem nieuzasadnione. brałbym własnie tyle bezposrednio (w DT) po treningu z tauryną, carbo i białkiem, w nietreningowe rano po przebudzniu z samą tauryną. poza tym białko jako uzupełnienie braków w diecie, tauryne mozna walnąc jeszcze przed treningiem.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Poprzedni temat
Stacki w kapsulkach
Następny temat
Krzysztof Piekarz