SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Kreatyna+Carbo+Tauryna+Białko

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2112

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 406
Mam kreatyne, tauryne, białko i carbo. Moze mi ktoś napisac jak to najlepiej wszytko brac i po ile??? Kreatyne mam niemiecka x-treme (inkospor) i czy wie ktos czy ona jest dobra????
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 22971 Wiek 38 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 91876
to b.dobre mono

kredka rano i po treningu 5g
nt
rano 5g

do każdej porcji 1-1.5g tauryny

biało po treningu i przed snem wg zapotrzebowania.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 406
tauryne mam w kapsułkach, a ta kreatyna jest ponoc mocna i pisze ze po 3g dziennie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 406
pomoze mi ktos jak amm to brac wszystko???
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 406
tauryne mam z olimpu 1500, creatyna x-treme (inkospor), bialko ultra whey z BX, a carbo BX.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 1655 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 23447
Wiesz, odnośnie tej kreatyny jest różnie:
- jedni biorą ją jak normalne mono, czyli tak, jak rozpisał Ci bic44,
- inni tak samo, tylko zamieniają 5g na 3g,
- a inni biorą dokładnie tak, jak jest napisane na opakowaniu (3g dziennie niezależnie od dnia)

Ja osobiście to konkretne mono brałbym albo tak jak zalecają- 3g dziennie,
albo w dni treningowe 3g rano, 3 po treningu i w dni nietreningowe 3g rano.

Z tego co wyczytałem o tej kreatynie to nie potrzeba (a producent podaje, że nie należy) brać jej więcej niż 3g na dzień. Ci, którzy tak dawkowali byli zadowoleni z efektów, więc myślę, że nie ma co w siebie pakować więcej.

Pochlebcy są podobni do przyjaciół tak jak wilki do psów

...
Napisał(a)
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1396 Napisanych postów 35562 Wiek 43 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 150829
generalnie, w wypadku każdej kreatyny dawka 4g/d to dawka wystarczająca, dawki większe są moim zdaniem nieuzasadnione. brałbym własnie tyle bezposrednio (w DT) po treningu z tauryną, carbo i białkiem, w nietreningowe rano po przebudzniu z samą tauryną. poza tym białko jako uzupełnienie braków w diecie, tauryne mozna walnąc jeszcze przed treningiem.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 38 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 406
to ile tej tauryny brac??? i kiedy po treningu czy jak wieczorem ??
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1437 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 34582
tauryne jednego kapsa do kazdej pocji kreatyny

"yyyyyyyyy poprosze 4 pudelka ryzu, takiego no wie pani na mase bo ja na silowni cwicze..."

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Stacki w kapsulkach

Następny temat

Czy mogę mieszać Creatine Multipower i Dextroze??

electro
Polecane artykuły