Szacuny
1
Napisanych postów
85
Na forum
19 lat
Przeczytanych tematów
3951
Dzisiaj zakupilem taka oliwe, firmy tesco za cene 12 zl z groszami. Na etykiecie pisze poprostu Olive Oil. Z tylu informacja ze oliwa pochodzi z obrobki produktu otrzymanego z oliwek i bezposrednio z oliwek. Ponadto pochodzi z Grecji i nadaje sie do salatek, smazenia i gotowania. Co o tym sadzicie?
Dodam ze jest jeszcze inna oliwa z tesco ale za okolo 16zl z groszami, zebyscie nie mylili:)
Szacuny
6
Napisanych postów
359
Na forum
22 lat
Przeczytanych tematów
28295
otwieraja mi teraz tesco zamist leader price wlasnie trawa wymiana towaru, znowu bede sie musial zorjentowac co sie bedzie oplacalo kupic a co to poprostu shit