SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Oliwa z oliwek tesco 12 zl

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 8789

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
jeden grzyb...
pij, na zdrowie

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1266 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 11944
Bierzcie Oliwe z Oliwek Extra virgin cena za 0.5l to około 17-20zł w tedy mamy pewność że produkt jest dobry. Ja osobiście zawsze patrze na etykiete
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1268 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11409
lipna, napewno nie jest to oliwa extra virgin.
Polecam oliwe z LIDL'a, cena 19,90zł - 750ml; extra virgin, w smaku naprawde dobra jak za ta cena,super oliwa

ZAKŁADY BUKMACHERSKIE
Zgarnij BONUS 40zł
www.bwin.com/?pid=1209&pt=2&language=9&mc=MGM-IY/cnHGpn65IIrXLuJlJw=== 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
miałem okazję zobaczyć na miejscu (grecja) ceny oliwy. nie wierzę, żeby w polsce oliwa tłoczona mechanicznie, na zimno mogła kosztować poniżej 50 pln za litr.
widziałem kiedyś na opakowaniu słowo "zawiera" extra virgin.
pozdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1202 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 17052
Jezeli kosztowalo mniej niz zawsze, to wczale nie musi znaczyc, ze shiton! Sprobowac nic nie szkodzi, dla porownania zawsze mozesz isc do ziomka i sprobowac jakiejs markowej. Watpie tez zeby robili jakis przestrzal z ta oliwka, ale to nigdy nie wiadomo.

Do odwaznych swiat nalezy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
od 4 lat pije te z wytlokow i wszystkie wyniki mam w porzadku wiec czym sie tu przejmowac? :)
poza tym sposobow produkcji dziewciczej oliwy sa chyba 3...i osobiscie nie spotkalem sie jeszcze w sklepach z ta ktora jest na 1szym miejscu

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
za biedny jestem na to żeby kupować po kilka razy i robić eksperymenty. przy spożyciu 20-30 ml dziennie nie będę oszczędzał 10-20 pln na litrze. lepiej nie pić wcale, niż pić oliwę uzyskiwaną przy pomocy środków chemicznych. imho. no ale oczywiście to indywidualna decyzja każdego z Was.
pozdrawiam

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 10990 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 88360
to raczej kwestia smaku
rafinowana jest lepsza
bo virgin ta w sklepach jest jak dla mnie ochydna, raz prawie sie zzygalem jak to wzialem na jezyk...

Pozdrawiam
misoo

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 365 Wiek 47 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5652
no jasne, ze ze smak jest argumentem ostatecznym. oliwą olewam warzywa i jakoś jej smak mi nie przeszkadza, aczkolwiek coś w tym jest, że oślizłe warzywa mogą nie smakować
pozdr

pomogłem?
to nakarm dziecko www.pajacyk.pl 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Charon ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 5388 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 111118
misOO, zazwyczaj to co jest zdrowe, smakuje najgorzej i na odwrót. Smak, szczególnie ten ostry/cierpki pochodzi od niektórych prozdrowotnych polifenoli, których już w oliwie z wytłoków nie ma. Coś za coś. Mimo, że też uważam, że extra vergine może nie być vergine, to lepiej dołożyć parę złotych i nie pić rafinowanej. Co do smaku, monini delicato jak sama nazwa wskazuje, jest delikatniesza.

Beatus, qui prodest, quibus potest

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta dla mamy ;)

Następny temat

fakty i mity o odzywianiu

WHEY premium