cześć wszystkim. spójrzcie na to i powiedzcie czy nie bede za bardzo obciążał kręgosłupa.
pon klatka + brzuch [kilka serii brzuszkow]
wt motyl + grzbiet
sr nogi
czw barki + kaptury
pt bic + tric + kilka serii na przedramie
sob wolne
nie wolne
na treningu motyla i grzbietu co mam robić pierwsze?? na grzbiet nie bede wykonywal ciezkich cwiczen pewnie tylko unoszenie tułowia na lawce rzymskiej
i czy w niema roznicy w tym co bede robil piersze bica czy trica?
pzdr
pon klatka + brzuch [kilka serii brzuszkow]
wt motyl + grzbiet
sr nogi
czw barki + kaptury
pt bic + tric + kilka serii na przedramie
sob wolne
nie wolne
na treningu motyla i grzbietu co mam robić pierwsze?? na grzbiet nie bede wykonywal ciezkich cwiczen pewnie tylko unoszenie tułowia na lawce rzymskiej
i czy w niema roznicy w tym co bede robil piersze bica czy trica?
pzdr
Krzysztof Piekarz