SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 306860

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
Polacy to raczej dominująca tam nacja o ile się nie myle ,a wiadomo polaków i rusków wszyscu się boją więc chlopaki macie duze szanse jak jush sie dostabuiecie(bo w was wierzę) na to ze beda się was bali a przez to szanowli!!! pozdo i zycze sukcesów
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 786 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 8487
strach i szacunek to dwie calkiem inne rzeczy na szacunek trzeba zasluzyc a strach mozna wymusic

SFD FIGHT CLUB
Cukierki są słodkie ale seks nie popsuje ci zębów.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 910
Witam wszystkich.Sporo czasu mnie tutaj nie było;/Nie bede zakladal nowego tematu, bo jest zwiazany z tym .Mianowicie poszukuje filmów na temat Legii Cudzoziemskiej.Znacie jakies tytuły?? Piszcie bo wakacje idą i nudzic sie bede ;/

"Młode Wilki Beda Zawsze Razem Isc Ku Przeznaczeniu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 39 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 221
kolego a do legii niechcesz sie czasem wybrac po wakacjach....?szukam chetnych osob....
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 910
niestety kolego....najpierw chce skonczyc Liceum:-/Po Liceum i naszym Wojsku ide napewno...

"Młode Wilki Beda Zawsze Razem Isc Ku Przeznaczeniu..."

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 11
Hej!Najchetniej sama poszłabym do legii cudzoziemskiej pociaga mnie ta ineligencja wola walki to coś.Ale niestety jestem dziewczyna mam 15 lat.Chetnie pogadalbym z jakims bylym zolnierzem legii lub obecnym albo wogole z osoba ktora chce isc do legii..To moje gg: 7177246..pisac nawet jak bede niedostepna..Eh..a sa w POlsce jakies jednosdtki w ktorych przyjmowane sa kobiety w celu innym niz parzenie kawy albo herbaty?!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
wielkie pozdro kasiek1993 :*:*:*:*:*
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9
to nie sa zaryt nie dosyc ze tam idziesz to jeszcze jak wy******la cie to ci puziniej zyc nie daja karzdy idzie tam na swoja wlasna odpowiedzialnosc a jak sie zastanowie to sie caly swiat dowie co sie tam dzieje a na 100 pro zmieni sie legia nie do poznania.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 125
No ja planuje za rok dopiero wyjechać no ale życze powodzenia teraz, Pozdro!!!

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 25 Napisanych postów 2687 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 52673
Tu też wklejam:

Art. 141 KK, par 1

Kto, będąc obywatelem polskim, przyjmuje bez zgody właściwego organu obowiązki wojskowe w obcym wojsku lub w obcej organizacji wojskowej,
podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5.

Tak sobie wklejam, bo mi się skojarzyło z tematem . Wszystkim młodszym kolegom chcącym się zaciągnąć przypominam, że w internecie nie jesteśmy anonimowi a jakiś prokurator może mieć mało do roboty w wakacje. A nuż mu się zachce? Czytajmy, rozmawiajmy, ale pewnych rzeczy nie powinno się pisać publicznie.

"Real niggers do what they wanna do, bitch niggers do what they can do"

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

electro
Polecane artykuły