SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 286908

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Zabawne też myślałem o Akademi Marynarki Wojennej. Ale legia jest raczej na pierwszym miejscu. Jeszcze się przekonam bo mam rok na to. W końcu alternatywe trzeba mieć bo czas bardzo szybko leci. Mam pytanie, kiedy chcesz wyjechać i czy jakoś się do tego

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
Tzn ja najpierw musze skoniczyc LO a jetsem tearz w pierwszej klasie, a przygotowywac sie to bede kondycyjnie (glownie bieganie). Ale duzo od tego zalezy czy po Legi bede mogl sluzyc w polskim wojsku,bo gdzies wyczytalem ze nie :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
No a ja jestem w drugiej klasie. Tak wogóle to widze że chciałbyś wracać do kraju. Powiem ci tak od siebie, że ja bym chyba tam został. Tutaj nie ma perspektyw wszyscy z tąd uciekają. Z resztą każdy wybiera sam droge w życiu. Ja jeśli się dostane to chyba zostane tam na stałe, a do polski będe wracał w odwiedziny.

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
Mnie ogolnie przyciaga to ze tam se zarobie tu wroce i bedzie fajnie :D, Bo zeby dostac pracowac w policji albo w wojsku Francuskim trzeba miec obywatlestwo, a na to trzeba troche popracowac tylko to mnie zniecheca, i z jezykiem jest ciezko!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Też o tym myślałem. Wiesz, że kontrakt podpisujesz na 5 lat. Przez te 5 lat napewno się nauczysz języka, w środowisku gdzie wszyscy mówią po francusku jest łatwiej się nauczyć. A co do obywatelstwa to dają je jeśli dobrze pamiętam po 7 latach. Więc to troszke dłużej. Ale potem możesz normalnie służyć w wojsku francuskim bądź policji. Dobrze się zastanów bo z drugiej strony szkoda dwuch lat do obywatelstwa.

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
No tak ale mimo wszystko teraz mysle ze po sluzbie w legi bym chcial wrocic, ale moze jeszcze zmienie zdanie o ile wogole pojde do legi. Ale ta kase co zarobie w lwegi ta to sa gorsze a tu mozna cos z tym zrobic, zreszta nie wiem, pozyjemy zobaczymy.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 6 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 50
Moze Ktos Mi Podac Linke Do Stronki Gdzie Mozna Sciagnac Piesni Legi .. ? Dzieki Z Gory

WaR!aC!k

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
No masz racje. Jeśli interesujesz się wojskiem,policją tam widzisz przyszłość. To radziłbym ci otworzyć agencje detektywistyczną po powrocie do polski. W końcu przeszkolenie fizyczne miałbyś studium policealne i gotowe. Pieniądze z legi powinny wystarczyć na taką działalność.
Co do linków to nie mam już, został mi hymn legina dysku. Jak znajde to ci podam

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 31
Tylko nie chcial bym otwierac wlasnego inetersu zaduzo z tym ... no wiesz! Ale jak nie bede mogl pracowac w polskim wojsku po legi to zostal bym w niej tak dlugo az by mi dali obywatelstwo a we Francji napewno by mnie wzieli (tak mysle). Ale najpierw trzeba sie tam dostac!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 47 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 125
Faktycznie najważniejsze to dostać się potem można planować. Ale jeśli zaliczysz zasadniczą służbe w polsce to powinni ci pozwolić na służbo po legi w polskim wojsku bo masz uregulowaną służbe sasadniczą w tedy. No ale nie wiem jak to jest tak naprawde. Jeśli ja się dostane to w tedy będe się zastanawiał, teraz moge snuć przypuszczenia

Nie pij gdy prowadzisz samochód, za dużo się rozlewa !!!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium