SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 287216

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 54
Witam,
Czy masz informację dotyczące punktów werbunku czy są otwarte?
Gdy minie pierwszy strach przed wirusem oraz gdy zrobi się cieplej punktu werbunkowe będą pękać w szwach. Z góry dzięki za odpowiedź.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Jeśli chcesz się zaciągnąć to radzę bezpośrednio w Aubagne bo tutaj jest główny punkt, zaciągając się w Paryżu czy innych punktach twój czas oczekiwania na werbunek wydłuży się o tydzień może dwa. Co do tego czy teraz trwa werbunek czy jest wstrzymany to nie wiem bo sam jestem teraz zamknięty na korsyce przez ta panikę
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 46
https://vk.com/jalegioner
TU piszą że zamkniętę od 16 marca



Zmieniony przez - zidanek93 w dniu 2020-04-16 21:42:56

Zmieniony przez - zidanek93 w dniu 2020-04-16 21:43:31
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 46
JaMy Jesteś w 2 REP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 17
Jeśli ktoś jest po rekonstrukcji acl w kolanie to jest skreślony w legii? jak oni na to patrzą, ma ktoś jakieś info?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 54
Witam, jak będziecie mieli cynka, że werbunek ruszył dajcie znać ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Od poniedziałku wznawia się werbunek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 54
Słyszałem , no u mnie przygotowania lecialy pełną parą teraz, hamulec kontuzja na stopie... Ale mysle, że pod koniec maja będę w punkcie werbunku. Na 3 km mam czas 13:09...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Wiek 31 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 54
Mam nadzieję, że się dostanę i te doświadczenie jakie zabiorę się przyda po legi ;) jeszcze koleżankę odwiedzić przed wyjazdem ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 7 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 38
Dla zainteresowanych, rekonstrukcja ruszyla
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium