SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 285887

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 116 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 910
"Oj mikka mikka,ty już zaczynasz troszke bredzić"

Kurffa człowieku to ty cały czas siedzisz przed komputerem i bredzisz...ślenczysz przed monitorem i na każdym temacie pytasz sie co trzeba cwiczyc i jak trzeba cwiczyc zeby dostac sie do Legii.Gdybys cały czas który spedzasz przed komputerem spędził na cwiczeniach to bys chyba juz był prawie przygotowany do wstapienia w szeregi Legionistów.

"Teraz następna odpowiedź,mojią mocną stroną jest logika i to,że potrafie grać i to bardzo dobrze. Mam talęt do symulowania. "

Gdyby w Legii był teatrzyk to wtedy by ten talent Ci sie przydał...i po co Ci tam bedzie symulowanie?

"A co do języka to co ty myślisz,że na wojnie będe pisał?(...)Będziesz żołnierzem a nie poetą. Ty tam nie piszerz tylko mówisz"

No bo po co umiec pisac ,nie?w dupie z pisaniem .Czyli żołnierz nie musi umiec pisac?Wystarczy ze umie strzelac...No bo pisac i strzelac to juz za duzo czynnosci do nauczenia...

"teaz dla mnie liczy się legia,zresztą nie wiem czy ty to zrozumiesz."

Ja tego nie musze rozumiec.Kazdy odpowiada za siebie i swoje błędy.Ja mam to gdzies czy ty pójdziesz do Legii czy nie - mi to naprawde lata...

"Bo ty tylko krytykujesz,co ty wiesz o wojsku"

A co ty wiesz o wojsku?Czytajac twoje wypowiedzi dochodze do wniosku ze wiem napewno wiecej od Ciebie...A zresztą jak Ciebie nie krytykowac ,skoro sam sie o to prosisz?

"Język to nie jest problem,pozatym zaczynasz mi grać na nerwach. Znalazł się filozof,nie oceniaj ludzi po pozorach."

hehe.nie nowy,obcy jezyk to zaden dla Ciebie problem.czyz nie,czarny?Widzisz czytając twoje wypowiedzi mozna dojsc do wnoisku ze Język Polski to dla Ciebie duzy problem...Ale co to Francuski ,nie?No Problem...

"Wiesz ile dyslektyków zostało sławnymi osobami.A jeśli nie wiesz to widocznie jesteś nie douczony."

Tu mnie rozbawiłes dopiero...hehehehhePopatrz na swoja ortografir i wogóle wypowiedzi, i pomysl obiektywnie ,kto tu jest nie douczony


"Boże ale mnie zbulwersował !!!!!!!!!!!! "

Ty chyba nie zdajesz sobie sprawy ile osób na forum bulwersujesz swoimi durnymi ,pozbawionymi sensu wypowiedzimi....

pozdro!!!!!!!!!!!!!!!

"Młode Wilki Beda Zawsze Razem Isc Ku Przeznaczeniu..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1176
ja uwazam ze legia jest za***ista , ale nie mozna powiedziec ze najlepsza.ktos bedacy w legii powie ze legia najlepsza, a czlonek sasu ze to oni sa najlepsi.czarny gign jest jednostka specj. zandarmerii,ale sas, delta walcza w iraku i afganistanie i sa to czysto wojskowe zadania.2 msc temu zginelo w afganistanie przynajmniej 3 z nich.nie mozna powiedzies ze by zostali starci w proch bo oni sa naprawde dobrzy , nie raz to udowodnili,ale sa to jednostki specjalne i trafiaja tam najlepsi z innych jednostek po trudnych selekcjach, duzo trudniejszych fizycznie niz w legii.wyobraz sobie ze w legii najlepsi ida do repu ,a z repu po 4 latach mozesz sie starac o selekcje do gcp, czyli francuskiej jednostce specjalnej czyli odpowiednika np. delty wiec wystarczy to do stwierdzenia ze sa naprawde dobrzy.jak nie widziales to dam ci linka z filmikami i zobacz o gcp.to wlasnie legia z repu.ale sa inne np z wybrzeza kosci sl,sarajewa
http://www.2eme-rep-more-majorum.com/2eme_rep/video/videoteque.php

nie mysl ze jestem przeciwko legii , bo jestem za***iscie za , ale mam swiadomosc ze nie mozna mowic ze jest najlepsza. czarny zgadzam sie z toba w tym ze wkorwia mnie osad ze amerykance sa najlepsze.wogole wkorwia mnie ich polityka, ale abstrach**ac od niej wiem ze mają dobre jednostki ale takze inni maja na pewno nie gorsze, w tym francja.i tez bardzo mnie denerwoje model jakoby ameryka byla we wszystkim super.oni sa najlepsi ale w propagandzie,to im sie udaje. ja wogule bym nie bral pod uwage sluzbe w ich wojskach , nie mam na mysli ze nie lubie amerykanow jako ludzi , bo legia nie raz walczy u ich boku np, wspolne cwiczenia w afganistanie (widzialem na zdj.}, sa na pewno tam wsrod zolnierzy za***isci kolesie, ale chodzi mi o ta opinje jaka jest wytworzona ze sa najlepsi.takze uwazam ze duzo takich co sie nie dostali i najezdzaja na legie.wsrod bylych sa rozne zdania zalezy czego oczekiwales.jeden powie ze sobie ulozyl tam zycie a inni ze to byl stracony czas.
a co do wypowiedzi slayera29,nie wiem jakich ty masz znajomych ale ja na pewno bym na moich ziomach moge polegac bo sa kumaci.jakos troche dziwnie to wyglada z tymi zatargami ze znajomymi.nie trzeba wszystkim rozpowiadac ze sie jest w legii, tylko tym prawdziwym ziomalom.zreszta i w polsce i we francji i nawet na tahiti{bo z takim tez gadalem} mieszkaja , i jakos nie narzekaja.poprostu kolega slayer29 mial , lub pewnie by mogl miec jakies przezycia ze znajomymi.fakt faktem gadalem z 3 bylymi i 2 mieszkalo poza ale dlatego ze tam sie ustatkowali, zona , dom praca wiec trudno wracac do polski .slayer29 PSV chcial tylko powiedziec ze na selekcji z fizycznych wymagan jest{a raczej byl, bo teraz jest juz inny test}tylko cooper.a co do biegania w zimie , to rozumiem ze zastrzezenia do mnie.mowilem ze biegajac w zimie najlepiej sie kondyche poprawia.to ze ty byles w gujania , w dzibutti nie znaczy ze legia nie cwiczy wsrod sniegow.bedac tam powinienes to wiedziec.ale jezeli nie wiesz to jest pulk 2reg, a dla nich snieg nie obcy, zreszta na korsyce zima ze sniegiem tez jest, a nie robia wtedy odstepstw od biegania.
czarny filmow widzialem troche, z tvp1 z przed kilku lat, z n. geographic, discavery,planete{nie licze ostatniego serialu z dwojki bo to mialo znamiona reality}.kilka programow we francuskiej telewizji np wyprawa w dzungle i inne.nawet ogladalem parade 14 lipca zeby legie zobaczyc.mam 3 szt. magazynu kepi blanc,te filmy to mialem tez na kasetach ale w maju wyslalem kolesiowi i narazie nie wrocily , a nie bede zamieszania robil, zreszta mam z nim kontakt ale na razie nie ma go w domu.noi w**** zdjec.tak ze troche tego bylo. w necie tez bylo kilkanascie ,w tym te z podanego linka , trzeba poszukac.ja sam mam na dysku.ale najlepsze to byly z tv , i wiem ze to jest za***iste. im wiecej wiem o legii, tym bardziej tam chce isc.wiem ze w legii jest CIEZKO ale dlatego jest za***ista.zgodnie z haslem -ciezki trening, latwa wojna.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1176
zgadzam sie z mikka.dodam tylko jeszcze ze motyw symulacji byl w serialu o legii na tvp2 ,wiec pewnie wiesz jak sie to skonczylo.poza tym to nie moja sprawa wiec nic wiecej na ten temat raczej sie nie bede wypowiadal.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
Jak byście chcieli wiedzieć to usa prowadzą częste szkolenia razem z francuzami. Np. w afganistanie. I skończcie te swoje demagogie bo mi żygać się chce od tego. Kondycję możecie mieć jaką chcecie bo w legii nie jest tak ciężko fizycznie(myślę że w specnazie jest ciężej). Powninniście się nastawić na trening od strony psychicznej bo to jest znacznie ważniejsze.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
a ty czorny jak chcesz zrobić skok na kasę to lepiej otwórz jakiś biznes. I porzuć tą alternatywe bo dostać się tam jest dużo trudniej niż na studia (nie zaprzątaj sobie główki tym bo nie starczy miejsca na naukę).
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 111
O kurde czarny ty albo jeseś ***niety albo jakiś prowokator
"mieszkarz"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 179 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1223
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 103 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1176


korleone jakbys przeczytal dokladnie mojego ostatniego posta , to wlasnie stwierdzilem ze legia wspolnie cwiczy z amerykanami np. w afganistanie.i mialem dokladnie na mysli te zdjecia ktore zamiesciles.ale spox.a ze nie jestem goloslowny to dodam jeszcze jedno zdjecie ktorego nie zamiesciles.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium