SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 286928

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Pieniądze otrzymasz po całym szkoleniu w Castel.

Dopóki walczysz, nigdy nie przegrasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 30 Wiek 43 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 287
kurna to lipnie by bylo...tez gdzies na forum to czytalem ze po ukonczeniu szkolenia w castel dostajesz kase...ale w realu spotkalem kolesia co niby byl w lc i twierdzi ze w castel na poczatku zakladaja ci konto i dostajesz 300e na lape i ze w jednostce jest nawet bank a po miesiacu dostajesz reszte zołdu...zalezy mi badzo na tej informacji...
...mozna sie skontaktowac z legia w jakis sposob telefoniczny po polsku...?

The only easy day was yesterday

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Już w Aubagne dostajesz "drobne kieszonkowe". Konto Ci zakładają, ale jest to bank należący do LC. Pieniądze możesz otrzymać TYLKO I WYŁĄCZNIE po ukończeniu szkolenia w Castel.

Nie ma możliwości kontaktowania się z Legią w języku polskim.

Zmieniony przez - Soyincapaz w dniu 2010-06-13 22:48:51

Dopóki walczysz, nigdy nie przegrasz.

...
Napisał(a)
Usunięty przez Banan za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1054 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 6563
Czy dostanie się do spadochroniarzy LC jest tak samo trudne jak do komandosów w Polsce ?

"przegrywałem całe życie... dla tego odniosłem sukces"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 148
a teraz pytanie odemnie bo ciekawi mnie pare rzeczy . Wiem ze dojechac trzeba samemu i wziasc jakies 100-200 euro zeby ewentualnie wrocic po nieudanej rekrutacji no ale zostaje tez sprawa badan i tu nasuwa mi sie pytanie

Legia placi za badania czy trzeba zrobic je za wlasne pieniadze a jak tak tak to ile to wyjdzie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Witaj!

Dojechać trzeba do dowolnego punktu werbunkowego na własny koszt. Prawda jest taka, że możesz sobie kupić "bilet otwarty", aby móc bez problemów wrócić do domu po nieudanej rekrutacji. Wszystkie badania i testy, które są wymagane, aby przejść rekrutację opłacane i wykonywane są przez Legię, więc nie ponosisz żadnych kosztów z tego tytułu. Jeżeli odpadniesz dopiero w Aubagne, to Legia zagwarantuje Ci bilet powrotny do miejsca, gdzie się zgłosiłeś.

Pozdrawiam serdecznie.

Sergent Brycki.

Dopóki walczysz, nigdy nie przegrasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Ponadto, należy wspomnieć, że za każdy dzień w Aubagne, który jesteś otrzymujesz już żołd.

Czarna koszula - około 22euro/dzień
Zielona koszula - około 28euro/dzień
Reuge - około 35euro/dzień.

Przy "wychodzeniu do cywila", czyli po nieudanej selekcji zostaje Ci ten żołd wypłacany i zostaje od niego potrącone około 30euro za uposażenie / ręczniki, bielizna, kosmetyczka.

Pozdrawiam
Sergent Brycki.


Zmieniony przez - Soyincapaz w dniu 2011-02-21 14:17:31

Dopóki walczysz, nigdy nie przegrasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 14 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 148
no swietnie dzieki :) bo mnie kuzyn straszyl ze trzeba samemu tak jak w polsce robic badania na wlasny koszt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Morphin19!

To są zupełne brednie. Nigdy tak nie było, ani nie jest, aby jakiekolwiek badania przeprowadzać na własny koszt.

Pozdrawiam.

Sergent Brycki.

Dopóki walczysz, nigdy nie przegrasz.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium