SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 285879

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Jak juz ktos koniecznie chce zabijac bliznich to niech sie wybierze do Czeczeni, zawsze to wiekszy honor walczyc za czyjac wolnosc nizli zarzynac tubylcow protestujacych przeciwko francuskim probom nuklearnym.


Pawel Ziolkowski

MATA JEST MYM KOSCIOLEM, PARTER MOIM NIEBEM, BRAZYLIJSKIE JIU-JITSU MA RELIGIA
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Eeeeeee,
Chlopaku 4.000 PLN przyjedz do mnie a zalatwie ci robote za 1500 USD i ne bedziesz musial nikogo zabijac

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Neo Lidon otwarty na propozycje :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 617 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8283
Ja to mam dar przekonywania ) pewnie znowu ocalilem pare istnien ludzikch. A tak serio jak masz pytania to wal na priva.

Pozdrowienia,

DANZAN RYU/BJJ RULEZ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sorry ze odkopuje stare posty:),Lidon ja planuje wyjazd na 2003 albo 2004.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Legia Cudzoziemska juz niejest taka elitarna jak kiedys.Ale slyszalem za Talibowie szukaja najemnikow :)

fight like hell
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Phiber za te kilka lat będziesz bardziej dojrzały emocjonalnie i ci się odechce(nie obrażaj się )
Pozdrawiam

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lukew hehe dobre

Corvax nie obraze sie ,Legia mnie interesuje od dawna i raczej watpie bym zmienil zdanie,mam podobny problem co Lidon niestety Polskie jednostki odpadaja:((.Pisales ze Legia nie przyjmuje ludzi po kryminale, zgadza sie na codzien wspolpracuja z interpolem ale to co zamyka mi droge do Polskiej jednostki antyterrorystycznej to tam nikt na to nie zwroci uwagi wiem bo dowiadywalem sie troche.

3majcie sie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 904 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 6674
Moze obaj poczekacie te kilka lat na zatarcie skazania (art 106 kk)i pojdziecie jednak do tego gromu?


KdH/BJJ/WWA

KdH
[email protected]

KdH/BJJ/WWA

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
kondrah!
Teraz mi dales do myslenia:),za 3 lata moge sie ubiegac o zatarcie skazania.
Kumpla brat jest policjantem i wspominal mi cos o tym ale jakos sie nie przejolem tym bo mowil ze to dopiero po 5 latach ulega przedawnieniu,a tu sie okazuje ze po 3 moge pisac wniosek.
A co do Gromu to nie takie latwe,zadowolil bym sie jednostka antyterrorystyczna.... ktora byla by dobrym startem na drodze do Gromu.
ehh to bylo by cos:)

3majcie sie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

Wiecej