SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 195981

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 48 dni Na forum 48 dni Przeczytanych tematów 47
Dzięki za odpowiedzi. No właśnie nie posiadam fb (jestem raczej wrogiem takich portali) także do żadnych grup nie mam też dostępu. Paiv psychicznie jestem naprawdę bardzo mocny także tego się akurat nie obawiam.
Panowie jak któryś z was znajdzie gdzieś na tej grupie informacje dokładnie jak to wygląda w sprawie tatuaży to bardzo proszę podzielcie się tą informacją, bo tak jak pisał kolega powyżej bez sensu lecieć do Francji, żeby przez tatuaż zaraz na wejściu dostać odmowę.

Zmieniony przez - Anonim1989 w dniu 2019-01-05 17:20:41
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Wiek 7 dni Na forum 7 dni Przeczytanych tematów 14
Tatuaze nie wykluczają, pierwsze testy są łatwe. Na wstępie musisz zrobić parę podciągnięć na drążku ale nie pamiętam ile minimalnie może 10. Potem sprawy administracyjne, od razu zmieniaja ci imię i nazwisko. Czekasz na badania. Słuch, wzrok i takie p******y. Następnie test fizyczny czyli znowu drążek, bip test, pompki i brzuszki nic ciężkiego. Później jedziesz do aubagne to niedaleko Marsylii tam robisz test paychotechniczny na komputerze tutaj już niektórzy odpadaja. Następnie rozmowy z psychologiem i "gestapo" i to od nich zależy czy dostaniesz się czy nie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO