SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 287029

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
też kiedyś chorowałem na legię , ale mnie przeszło i całe szczęście
w ogóle jakoś tak za gówniarskich lat ( 18 - 22 ) zachciało mi się być "wojownikiem" potem jak dostałem do ręki broń ( przy robieniu licencji ) to mnie się odechciało całkowicie , głównie ze strachu ale też trochę ze . . . strachu ( że będzie trzeba komuś posłać kulkę lub co gorsza samemu przyjąć )
a dla wszystkich przyszłych Bobów Denardów - moja rada je.bać legię i wojsko
( po co pchać dupsko pod ostrzał jak nam rusy i prusy dały chwilowo spokój ? )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 125 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 1994
Dulce bellum inexpertis
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
Grvl.

Niestety z takimi problemami wzrokowymi, w LC Ciebie nie przyjmą. Nie ma na to szans.

Dopóki walczysz, nigdy nie przegrasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
Uh, no szkoda, ale w kazdym razie dzieki za pomoc, bo jak pisalem do LC maila to odpisali mi jedynie zeby przyjechac na testy..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A czy jest problem z dostaniem takiego pozwolenie na służbę w LC? Skoro nie ma miejsc w WP to trzeba kombinować inaczej;) I czy jest możliwość po odbyciu kontraktu 5 letniego wstąpić do WP?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 29 Wiek 38 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 81
satino

Jest możliwość otrzymania pozwolenia na służbę w LC.
Musisz spełnić kilka warunków między innymi nie być karanym, przejść kwalifikację wojskową.
Dokładne informacje otrzymasz w WKU.

Jeżeli chodzi o służbę w WP, po kontrakcie w LC to nie będzie problemu, pod warunkiem, że nie będziesz miał obywatelstwa z Francji i nie będziesz Francuzem.


Zmieniony przez - Soyincapaz w dniu 2010-03-07 20:46:34

Dopóki walczysz, nigdy nie przegrasz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
Siemka Wszystkim. Mam pare pytan dotyczacych LC. mam tatuaz na szyji , znak hinski nie duzy czy to przeszkadza w dostaniu sie ? co zrobic krok po kroku aby sie dostac ? w polsce sa jakies organy ktore kieruja LC ?

Najchetniej prosze o kontakt z kims kto jest dobrze poinformowany lub przezyl LC, kogos kto mi powie dokladnie co robic .

dzieki z gory wszystkim za pomoc. Mysle bardzo powaznie na temat LC i prosze zeby informacje takze byly powazne i pomocne.

Pozdro dla wszystkich udzielajacych mi odpowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 4
5279136 to moje gg w razie gdyby ktos mogl mi pomoc i poradzic odnoscie LC. prosze o szybki kontakt
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 21
z tego co wiem to u nas Legia nie ma zadnej placowki. Musisz jechac do Francji (najblizej Strasburg). Tatuaze, wydaje mi sie, ze nie powinny przeszkadzac.
http://www.legion-recrute.com/pl/ tutaj jest strona rektrutacyjna po polsku.
...
Napisał(a)
Usunięty przez Pippo za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 0
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium