SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 286891

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja też chciałbym w 2003 bo chce sie do tego dobrze przygotować i żeby nie odpaść na selekcji.Co do języka to uczyłem się go 4 lata.Kasa to ok 4000zl mięsiecznie...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
lidon: nie będziesz elitą tylko mięchem armatnim

I must find the truth that is true to me, the idea for which I can live or die...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
"Kasa to ok 4000zl mięsiecznie..." za potencjalne samobójstwo!

no coments
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 2914 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 17433
Lidon - miej litość za 4000 miesięcznie to TY żadną elitą nie będziesz. Bez urazy ale ryzyko bycia żołnierzem Legii jest wg mnie znacznie większe, aniżeli owa wspomniana kwota. Wg mnie jakby zkwantyfikować ryzyko to premia jest żadna. Z biznesowego punktu widzenia nie do przyjęcia.
Rozumiem jednak slogan o bycie elitą.

Fighter
Moderator: Sztuki Walki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 116 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 3457
Do bruce'a lee
Słuchaj człowieku
Jak chcesz dawać takie rady typu "Puknij sie w głowę"

To przejdż na dział SZATNIA

Poczytaj regulamin

POZDRAWIAM

SS

Pozdrawiam!!!SS

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A poza tym, Lidon, jeśli chodzi o taką kasę to lepiej pojechać do Holandii na zrywanie kwiatków (dostaniesz nawet 6 tysiaków za m-c). Zaoszczędzoną kasę możesz później wyłożyć na swoje szkolenie którym, de facto, sam pokierujesz (możliwość jednostki, np.). I będziesz nadal żył.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Niezrozumie bokser zapasnika aczkolwiek jeden jak i drugi walczą.Nie chodzi o kase nienarzekam,ale Legia to nie szumowiny a Elita która jest uniwersalna w każdej sytuacji.Swego czasu wysłano 3000 Marines do Libi aby opanować sytuację...po 4 dniach zginęło 450żołnierzy a spokoju niebyło.Piątego dnia o 6 rano wkroczyło 800 legionistów o 16 popołudniu sytuacja była opanowana a trzech przywódców złapano i oddano USA.Zginęło 46 legionistów...W polsce...ja już niemogę w antyterrorce bo jestem karany.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 809 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 9561
Teraz w legii już się pozmieniało i nie przyjmują osób po kryminale. Wszyscy są dokładnie sprawdzani. Podobno nawet jak masz tatuaż to możesz odpaść.

Mądry pracuje żeby żyć, głupi żyje żeby pracować.

Mądry pracuje, żeby żyć; głupi żyje, żeby pracować.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Lepiej se wyobraz co zrobisz w ferworze walki, dookola kule...Zero wygod morderczy trening, nie taki jak w SAS czy Navy Seals ale tez ciezko przejsc, z 6 godzin snu na dobe, mordowanie ludzi, niekoniecznie uzbrojonych, nigdy nie wiesz co ci kaza zrobic, ja pier***! Czlowieku! Nie wiem jak ty, ale swoje zycie cenie wyzej od 4000 zl

Nie ma to jak troche bolu, by poczuc, ze sie zyje...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Legia Cudzoziemska
Moj kumpel był w legii, stwierdził że kasa zbyt mała.A po za tym szkoda zycia marnować dla jakiś idei i mieć problemy z prawem w Polsce. Jednym słowem za mała kasa nie licząc sfery moralnej człowieka i jej skutkach.
Dla chetnych chcących zrobić karierę w podobnych formacjach-pomyślcie o GROM-ie . To jest dopiero to...
Najsłynniejsza polska formacja tak bardz doceniona przez USA-to dopiero chluba...bycie Jej członkiem.
Legia to zbieranina podejrzanych 'typów'ze świata.
Pozdrawiam Wszystkich przyszłych komandosów.Trzymajcie sie


Jacek
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium