SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Legia Cudzoziemska

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 286718

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
mms://zdf.video.t-online.de/040401_legion_ajo_h.wmv
W Jungli :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Mit nie wiesz jak mozna to sciagnac na dysk? Bo wogogle mi obraz nie idzie, tylko dzwiek

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 967 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9601
Nie mam pojęcia , nie mam czasu probować . U mnie chodzi bez problemów. Może brakuje ci jakiegoś codeka.
Mozesz sprawdzic jeszcze na militaryphotos bo tam to ktos wrzucił.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Juz udalo mi sie obejrzec, po prostu musialem odpalic ten filmik poza godzinami szczytu, kiedy mam najlepszy transfer Film fajny, tylko szkoda, ze komentarz po niemiecku.

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 122 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1146
Tribbiani, wrzuc link do forum o legii.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
ej mam jedno pytanie czy testy na inteligecje w legii cudzoziemskiej sa na tej samej zasadzie co np.miedzynarodowy test inteligencji ktory niedawno byl na tvn. czy moze jest latwiejszy a moze jeszcze bardziej zaawansowany?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Portter, to forum o ktorym pisalem juz nie istnieje. Bylo ono chyba najwiekszym polem wymiany wiadomosci o Legii Cudzoziemskiej i zrodlem informacji dla zainteresowanych tematem. Ale jakies 2 lata temu strona zostala zamknieta i to prawdopodobnie nie na przez moderatora poratlu, tylko na wniosek "sily wyższej", poniewaz forum dzialalo na francuskim portalu lykos.fr

Ale na Insomni Kicius podal mi link do anglojezycznego forum o LE, jakby cie interesowalo:

http://cervens.net/legionbbs/index.php 

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 70
Tribbiani wiesz moze cos o tych testach iq w legii?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 870 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 5447
Cos o nich slyszalem, ale nie chcialbym Cie wprowadzic w blad, po prostu nie jestem pewien tych informacji.

Slyszalem, ze jest to zestaw pytan podobny do typowych testow na inteligencje, pytania sa w jezyku polskim. Ponizej wkleilem opis tych tesow napisany przez Kult'a, ktory w zeszlym roku w lipcu, probowal swoich sil w LE:

"Na następny dzień w Marsylii były testy na psyche , jakoś przed obiadem, ok. 10:00, prawdę mówiąc straciłem poczucie czasu i godziny, tylko dzięki syrenom wiedziałem która jest...a więc wracając do testów, było kilka części, każda po 10min albo po 5 min, kapral ze stoperem w ręku mierzył czas, moja dobra rada radzę nie myśleć nad pytaniami i się pośpieszyć, bo czasami było po 40 pytań i to długich, a tłumaczenie nie było zbyt fajne trochę trzeba było się domyślać kontekstu zdania...pierwsze pytania typu: "który lód się rozpuści najszybciej na świeżym powietrzu? A: całą kostka (było wszystko narysowane) B: kostka przedzielona na dwie części C: rozdrobnione prawie w mak" albo " który z mężczyzn wykonuje największą pracę i rysunek" ogólnie banały , tylko idiota by nie rozwiązał, później testy na znalezienie takiego samego rysunku jak w przykładzie itp. Ile razy obróci się koło o promieniu 2r jeśli kołem stycznym do poprzedniego obrócimy dwa razy a promień wynosi 1r , ogólnie BANAŁY aż czasami myślałem jakim to trzeba być tępakiem, żeby tego nie zdać, dla mnie jedno było najgorsze, dostaliśmy plan miasta i trzeba było zapamiętać budynku itp., później dostałeś czysty plan i miałeś opisać, później musiałeś narysować dwa drzewa, później wybrać dwa drzewa z katalogu, na koniec test o mentalności człowieka, czy masz problemy z rodziną, czy lubisz pracować w grupie, czy jesteś spokojny, czy lubisz dużo jeść i dużo spać, czy łatwo znajdujesz się w nowym środowisku itp. Na samiutki koniec były pytania czysto na psychę np. "czy słyszysz jakieś głosy jak jesteś sam w pokoju" jak to przeczytałem to myślałem że popłaczę się ze śmiechu, testy gotowe jakaś 1:30 max"

Tu masz link do postu, w ktorym wypowiadal sie Kult, on mial chyba najswiezsze informacje. Przeczytaj sobie calosc, na pewno Ci sporo pomoze:

https://www.sfd.pl/temat151569/strona1/

"Granice imperium to groby jego żołnierzy"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 16 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 28
no jest tak ale inteligencj sie liczy oraz to co sie potrafi treningi tam sa prze***ane kolo sprzedal wszystko by sie tam zaklimatyzowac i dosatac sie do legii ale coz nie dostal sie a kuopil juz mieszkanie no wszystko
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Obrona przed psem

Następny temat

Co sadzicie o JEET KUNE DO

WHEY premium