SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

brzuch do wakacji czy to możliwe?????????

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1909

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 134
panowie mam problem lezalem w domu ze złamaniem (paskudnym) 3 miechy i mi sie przytyło sporo ale bez przesady :D potrzebuje jakis dobry zestaw ćwiczen i pare rad co do odrzywiania zebym sie ogarnął do wakacji
co o tym sądzicie macie moze jakis rady dla mnie
help panowie help
jarekatak

make peace:D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 55 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2085


a6w
A dieta
to wiadomo,jak najmniej fatu :)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 134
dzieki myslisz ze tylko to wystarczy?
to jest program spalanie i rzezbe czy tylko na spalanie czy tylko na rzezbe?

make peace:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1073 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 14855
.

Zmieniony przez - CZB w dniu 2006-04-12 13:48:58

PODSUMOWANIE TEST: Fitness Authority KA GJL + KA + VITARGO by CZB -> http://*******/18cq 

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 134
mam jeszcze jedna prosbe dzis tata skombinował mi 2 hantelki po 10 kilo ale moge sobie tez zmniejszac macie moze jakies zetawy cwiczen ogólnorozwojowych takie zebym mógł w domu sobie smigać bo mam całkiem niezle mase wypracowaną pomijajac brzuszek:D ale przed kontuzja sporo robiłem na mase

make peace:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17470
Program V (tylko sztangielki)

1.Unoszenie nóg do pionu w leżeniu na plecach-(brzuch),
2.Spięcia tułowia w leżeniu (brzuch)
3.Przysiady ze sztangielkami w dłoniach(czworogłowe ud),
4.Uginanie nogi z krązkiem zawieszonym na pasku do kostki-stojąc na podwyższeniu(dwugłowe ud),
5.Wyciskanie sztangielek w leżeniu na poziomej ławce-(klatka),
6.Unoszenie sztangielek bokiem w górę w staniu-(naramienne),
7.Wyciskanie sztangielek w siadzie-(naramienne),
8.Podciąganie na drążku do klatki-(najszersze grzbietu),jeśli nie dajesz rady lub nie masz drążka - to wiosłowanie hantlem w opadzie
9.Martwy ciąg ze sztangielkami (od kolan) - (proste grzbietu) lub "kołyska"
10.Naprzemianstronne uginanie ramion ze sztangielkami w siadzie na skośnej ławce-(bicepsy),
11."francuskie" wyciskanie sztangielki za głową oburącz-tricepsy
12.Wspięcia na palce jednej nogi z obciążeniem w dłoni-(łydki).


z tematu : Robimy forme na lato 2006 ( zeby nie bylo ze sam wymyslilem)

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17470
http://www.kulturystyka.pl/atlas/ tu masz opisane cwiczenia

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 134
dzieki wielkie! pozdrawiam
ale zadam jeszcze jedno pytanie kupel doradza mi zebym brał HMB bo to mi pomoze szybciej spalic zbedny tłuszcz i wyrobic zezbe ale nie mam pewnosci bo nie wiem co to jest:D czytalem ale wszyscy radza zeby brac w polaczeniu z kreatyna albo czyms innym prosze o rade brac samo?czy darowac sobie?

make peace:D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 137 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 772
dzieki a6w wyrobisz miesnie
dzieki diecie pozbedziesz sie tluszczu

btw . pierwsze nie ma nic wspolnego z drugim:)
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 966 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 17470
jesli chcesz kupic jakis suplement to kup typowego spalacza np thermo speed'a
hmb jest zdecydowanie za drogie i zeby byly efekty trzeba je dlugo stosowac

nie oglądaj sie za siebie

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 13 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 134
powiedziales dieta kaka jak wczesniej napisla kolega mniej fatu:D czy jakas konkretna?
a mozesz mnie poinformowac jaka jest mniej wiecej cena tego spalacza?

make peace:D

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Skomplikowany Plan - do ekspertów

Następny temat

nie kocham swoich pleców%-)

electro
Polecane artykuły