to pytanie zadalem w 'swoim' ( https://www.sfd.pl/temat258315-strona2/ ) watku, ale nikt nie odpowiedzial, moze tutaj bedzie predzej zauwazone
najfajniej by bylo, gdybyscie odpowiadali na nie w watku, do ktorego link podalem nieco wyzej :)
cwicze wieczorami, co dwa dni brzuch
treningi sa dosc forsujace
od okolo 3, 4 treningow czuje palacy bol w miesniach brzucha po okolo 10-15 powtorzeniach w kazdej serii
czy to zle?
co oznacza taki bol? jak go sie pozbyc?
jakie efekty przyniesie mi tak intensywny (?) trening
zalezy mi na wyrobieniu miesni brzucha i jednoczesnym uzyskaniu sily w nim
niedlugo bede staral sie stracic troche tluszczu na brzuchu zeby odslonic miesnie (ktorych mam zamiar sie dorobic:)
jak w zwiazku z tym powinienem cwiczyc?
najfajniej by bylo, gdybyscie odpowiadali na nie w watku, do ktorego link podalem nieco wyzej :)
cwicze wieczorami, co dwa dni brzuch
treningi sa dosc forsujace
od okolo 3, 4 treningow czuje palacy bol w miesniach brzucha po okolo 10-15 powtorzeniach w kazdej serii
czy to zle?
co oznacza taki bol? jak go sie pozbyc?
jakie efekty przyniesie mi tak intensywny (?) trening
zalezy mi na wyrobieniu miesni brzucha i jednoczesnym uzyskaniu sily w nim
niedlugo bede staral sie stracic troche tluszczu na brzuchu zeby odslonic miesnie (ktorych mam zamiar sie dorobic:)
jak w zwiazku z tym powinienem cwiczyc?
Krzysztof Piekarz