SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Dolne partia mięsni brzucha!

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1610

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27
robiłem A6W i miałem dobry efekt ale tylko w górnych partiach tłuszczyk na diole nie chciał się spalić! teraz poszukuje jakiegos sposobu na dolne partie znacie jakeis?

Siłownia to najlepszy przyjaciel człowieka :D

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 146 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2104
UNOSZENIE NÓG W ZWISIE NA DRĄŻKU
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 27


a coś bez drążka bo akurat w domu nie posiadam i hajsiwa brak !! a jakies odzywki dzieki którym bede mogł sobie wyrzezbić brzuch czy po krecie i hmb beda lepsze efekty?

Siłownia to najlepszy przyjaciel człowieka :D

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 15 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 538
mam ten sam problem... ale myśle że skorzystam z rady kolegi wyżej i skombinuje sobie drążek...


P.S. żeby mieć drążek nie potrzeba dużo pięniędzy... kawałek rurki z 4 śruby 20 min roboty i sam sobie zrobisz... ja właśnie jutro robię...

Jakie założenie masz..??Proste walczyć i wygrywać!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 294
a lepiej lapac drazek nachwytem czy podchwytem? i czy lepiej unosic nogi lekko zgiete czy proste?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 154 Wiek 41 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4577
Co do metody nie znam roznicy, ale unosic to wg. mnie przy ugietych nogach, poniewaz przy prostych ruch wykonujemy przez dwa stawy i bardziej pracuja nogi, a hcodzi chyba o to by jak najbardziej wyizolowac miesnie brzucha.
Pamietaj by sie nie kolysac.
Pozdro 888

"Ortodoksyjność to niemyślenie, brak potrzeby myślenia, ortodoksyjność to nieświadomość" - George Orwell "1984"

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2517 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 23490
nie potrzebujesz drążka, wystarczy unoszenie nóg w leżeniu, albo, jeżeli masz poręcze, to unoszenie nóg w podporze na poręczach

Good ol' chicken!

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Problem z klatką!

Następny temat

wszystko ok biceps do bani

Shoty
Polecane artykuły