SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

"Unieś się!", czyli Art. o PODCIĄGANIU by CZAWAJ

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 165001

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1683 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 20904
Good Job!! Masz soga, nalezy sie !

... Top Mass TEAM :) ...
,, Jak Boli To Rośnie "

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 116 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 15022
Fajny art, wielu sie przyda.Sogacz leci
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3686
Mam pytanie. Drążek mam na dowrzu- dorobiony do trzepaka, ogolnie dobrze się ćwiczy. Ale mam tez siłownie i też pytam, czy lepszy jest drążek taki jaki podał Czawaj z allegro, czy zwykły prosty drążek jest w sam raz (chodzi mi głównie o podciąganie szerokim nadchwytem). I czy efekty w podciąganiu są lepsze przy podciąganiu na szerokim chwycie z tych kupczych drążków?
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Hmm, wspominałem, że w sumie nie ma co przepłacać... A różnica cenowa jest duża. Efekty będą takie same jeśli dobra będzie technika. Osobiście długo juz ćwiczę na zwykłym drążku rozporowym w domu i jest dobrze

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 170 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3686
A jeszcze jedno pytanie... ogolnei rozgrzewam sie przed treningiem biegajac, ale keidy mam trening plecow ktory zaczynam od draznka, to wole nie biegac, bo wtedy jestem dość zmęczony i nie idzie mi tak jak bez biegania. Także przed treningiem plecow lepiej jest rozgrzać mieśnie tylko je rozciągając, czy moze 5 minut skakaneczki, która mniej męczy? Jak ty się rozgrzewasz przed plecami?
POZDRO!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
No na plecy i drążek trzeba mieć spory zapas sił Ja tuż przed podciąganiem przede wszystkim dogrzewam nadgarstki i łokcie kręcąc nimi. Wykonuje też obszerne krążenia barkami, oraz rozciągam najszerszy poprzez ,,przeciąganie" przed sobą wyprostowanych rąk. Tuż przed podejściem ,,symuluję" ruch podciągania kilka razy- tak sobie wymyśliłem Trwa to wszystko około 3-5minut. Po tym możesz chwilkę poskakać na skakance by ponbudzić krążenie.

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 147 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 569
tnx za temat...
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Cieszę się, ze się Wam podoba, i że również poza tematem na forum zadajecie mi pytania- naprawdę miło. Zawsze tez chętnie odpowiadam Czekam na kolejce komentarze.

POZDRO
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 2295 Napisanych postów 5807 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 218361
Kurcze coś widać, ze temat spada Może ktoś się jeszcze jednak wypowie?

POZDRO
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 1168 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9046
Nom, dzisiaj udało mi się tekst przeczytać i mam pytanko.
Czy jeżeli nie mam drążka na siłowni tylko na dworze [ok.20-30m dalej] to czy po treningu pleców [czyli po całym treningu ok.1,5h] mogę się pare razy próbować podciągnąć, czy lepiej jest w czasie treningu wyjść?? A może w inny dzień?
P.S. nie umiem wogóle się podciągnąć chcę się nauczyć.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

BIG problem :/

Następny temat

Przyrosty

electro
Polecane artykuły