SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

jak to jest w HST negatywach?

temat działu:

Trening w domu

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1590

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 303
czy np. jak w 5 na klate miałem max 105 kg to czy w negatywach do tego 105 moge dodac na pierwszy trening 2 kg =107,na następnym do 107+2kg i tak doszedł bym do maxów na 5tki na następne HST..

musze to wiedziec bo negatywy już od poniedziałku;]
pozdrawiam
pokój
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10196
czy np. jak w 5 na klate miałem max 105 kg to czy w negatywach do tego 105 moge dodac na pierwszy trening 2 kg =107,na następnym do 107+2kg i tak doszedł bym do maxów na 5tki na następne HST..

oj nie bardzo...na 1 treningu negatywow dobierasz ciezar na 2RM a pozostale 3 ktos ci pomaga, jezeli nie masz pomocy lub jest niebezpieczne cw to przez cale 2 tyg stosujesz obciazenie rowne 5RM w danym okresie, mozesz rowniez sprowac clustering

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 16437
Zauważyłes juz jakieś efekty po hst? Mam zamiar zacząć ten trening.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
Ja właśnie skończyłem 5 i zacząłem negatywy i zauważyłem, że mogę więcej więc dołożyłem (np. na klatę 10kg) i będę jechał tak do końca i jeszcze zwiększę jak dam radę, żeby faktycznie robić 2-3 powt. sam, a reszte z pomocą.

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 303
aha wiem;] na każdym cw musze taki ciezar nakładać aby wycisnac go 2-3 razy samemu a reszte z pomoca.ok


jest to moje 1 HST, siła wzrosła, masa też, o ile to jeszcze nie zbadałem, efekty są widoczne przed lustrem i z tego sie ciesze;]

a i jeszcze pytanko
po SD do kolejnego HST mierzy sie maxsy i po kolejnych 14 dniach zaczyna 2 cykl HST ?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 1864 Wiek 29 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 9591
a i jeszcze pytanko
po SD do kolejnego HST mierzy sie maxsy i po kolejnych 14 dniach zaczyna 2 cykl HST ?


TAK

Pij wodę - woda daje siłę - napędza parowozy!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 186 Wiek 45 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 10196
aha wiem;] na każdym cw musze taki ciezar nakładać aby wycisnac go 2-3 razy samemu a reszte z pomoca.ok

wlasnie tak, z tymze niektore cw sa kontuzjogenne wiec musisz uwazac by nie zrobic sobie krzywdy np przysiad, mc


po SD do kolejnego HST mierzy sie maxsy i po kolejnych 14 dniach zaczyna 2 cykl HST ?

nie!byloby to bez sensu, poniewaz czas pomiedzy treningami wyniesie u ciebie az 4 tyg
maksy mierzysz przed SD albo wykonujesz 1 skok ciezaru w porownaniu do ostatniego treningu makrocyklu, lub tez mozesz wyznaczyc empirycznie


Zmieniony przez - porato w dniu 2006-02-10 12:30:55

Polak jak kombinuje to czuje, że żyje...

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 303
są rozne zdania...TAK... nie...

poczekam moze ktos sie jeszcze wypowie na ten temat i wtedy zobaczym...

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1204 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14914
maksy mierzysz przed SD albo wykonujesz 1 skok ciezaru w porownaniu do ostatniego treningu makrocyklu, lub tez mozesz wyznaczyc empirycznie

Dokładnie

No pain no gain ? No brain no gain !

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pierwszy HST do oceny + kilka pytań..

Następny temat

kalorie

electro
Polecane artykuły