SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

problemy z treningiem "niemieckim"

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4434
od 20 lutego rozpoczynam trening niemieckich ciężarowców
https://www.sfd.pl/temat148048/

bede ćwiczył 5 partii mięśniowych:
klatka (co 5 dni według zasady tego treningu)
bary
motyl
biceps
triceps

Jeśli trening planuje na 10 tygodni to znaczy, że w każdym tygodniu będzie inny układ trenigów (klatka co 5 dni).
Czy rozwiązując ten problem można klatke robić w dwa razy w tygodniu, np. pn i czw czy pn i pt??
I czy w czasie trwania tego treningu klatke można robić z inną partią mięśni (np. tricepsem) czy tylko klatke w danym dniu??

Przepraszam za wyczerpujące pytania, ale jestem bardzo ciekawy i jednocześnie zależy mi na tym sposobie pozyskania siły.

Bardzo prosze o wypowiedź znawców w temacie, choć inne wypowiedzi też z chęcią przeczytam.

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
Możesz robić klatkę 2 razy w tygodniu + możesz dodawać do każdego treningu klatki jedną partie mięśniową. Musisz jednak pamiętać, że priorytetem w owym treningu jest zwiększenie wytrzymałości siłowej + max wycisku, także inne partie mięśniowe powinieneś trenować lajtowo.
Inne partie mięśniowe 1 raz w tygodniu. Proponuję na duże grupy 10 serii, natomiast na małe 6.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 90 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2575
WITAM
grrruby ja własnie jade tym planem 3tydzień podobnie jak ty ćwicze te same mięsnie +martwy ciąg klate robie co 3-4 dni w tym dniu dokładam jedno ćwiczenie dodatkowe (wyciskanie wąsko ,dociskanie ,wyciskanie głową w dół)nastepnego dnia robie bary triceps i biceps co drugi trening narazie się sprawdza
pozdro

więcej mocy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4434
dzięki chłopaki

a propo planu... może byc cos takiego:

pon - klatka
wt - motyl, triceps
czw - klatka
pt - bary, biceps

Zmieniony przez - grrruby w dniu 2006-02-09 01:19:55

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 3045 Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 30014
pon - klatka
wt - plecy, bicepsy
czw - klatka
pt - bary, tricepsy

Tak będzie lepiej.

www.theanimalrescuesite.com - daj 6 misek pokarmu dla głodujących zwierząt!
www.thehungersite.com - daj 1,1 ciepły posiłek dla głodujacych na świecie!
www.therainforestsite.com - uratuj 10m2 lasów tropikalnych!
www.thechildhealthsite.com - pomóż chorym dzieciom!
http://www.pajacyk.pl/ - nakarm glodne dziecko
http://www.sfd.pl/temat209527/ - ZAPRASZAM

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1741 Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 27250
grrruby

Jeżeli chcesz zrobic siłe lepiej zastosuj treningi opisane w dziale, jest kilka moich dla wyciskaczy.

Wszystkie sam przetestowałem i dobrze zadziałały.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 839 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 4434
1. Czy moge trenować w jednym dniu klatke na płaskiej i skośnej podczas tego treningu??
2. Mam dwa razy klatke w tygodniu (pon, czw) więc może płaska w pon a skośna w czw??
Co byłoby lepsze??

Trening czyni mistrza.
Chemia czyni cuda.

>>GO HARD OR GO HOME<<

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 957 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 26506
skos + plaska jednego dnia

Jeszcze będzie czas - by odpoczywać ... YESSSS

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Lędźwiowy odcinek - niemiłe uczucie....

Następny temat

Siła Nóg

electro
Polecane artykuły