Witam wszystkim.
Mam duuzy problem.A mianowicie w skrocie: cwicze i nic.(?)
Gdzy zaczalem cwiczyc jakis 1 rok temu bylo ok.Stopniowo nabieralem sil.(jakies 3-4 miechy) pozniej przestalem bo juz nic mi nie szlo,jak bym opadl z sil.Tezaz niedawno znowy zaczalem (jakies 3 miechy temu) i prawie zero efektow.:((
mam elegancko rozpisany trening ( juz chyba 5 czy 6-sty) i stoje w miejscu.
Nie wiem moze zle cwicze,ale przykladam sie jak moge,albo nie wiem.
Albo poprostu nic z tego,nie nadaje sie do cwiczen(troche chudy jestem)
Chcialbym was prosic o pomoc,zebyscie mi powiedzieli czemu tak sie moze dziac,bo sie zalamalem :(
DZieki z gory!Pozd...
Mam duuzy problem.A mianowicie w skrocie: cwicze i nic.(?)
Gdzy zaczalem cwiczyc jakis 1 rok temu bylo ok.Stopniowo nabieralem sil.(jakies 3-4 miechy) pozniej przestalem bo juz nic mi nie szlo,jak bym opadl z sil.Tezaz niedawno znowy zaczalem (jakies 3 miechy temu) i prawie zero efektow.:((
mam elegancko rozpisany trening ( juz chyba 5 czy 6-sty) i stoje w miejscu.
Nie wiem moze zle cwicze,ale przykladam sie jak moge,albo nie wiem.
Albo poprostu nic z tego,nie nadaje sie do cwiczen(troche chudy jestem)
Chcialbym was prosic o pomoc,zebyscie mi powiedzieli czemu tak sie moze dziac,bo sie zalamalem :(
DZieki z gory!Pozd...
Krzysztof Piekarz
