SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

pomozcie! :(

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 4000

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1076
musze jeszcze cos sie zapytac,nie moze mi to dac spokoju...
Cwicze jakies 2.5 miesiaca,obecnie 2-gi tydzien juz nie.
W treningu "robimy forme na lato"to musze robic cykl 1?
juz go robilem jakies 5 miechow temu,pozniej przestalem cwiczyc i zonu cwicze ,jak mowilem 2.5 miecha z 2 tyg. przerwą.
Wiec musze robic cykl 1 czy moge zaczac od razu od 2?
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40418
sog dla tego co mi powie jak ćwiczyć trica na drążku

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
jak drązek będzie wmontowany niziutko, to można robić odwrotne pompki a jak

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 34 Napisanych postów 1669 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 40418
niewszedł

NIE DAWAĆ MI SOGÓW !!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1076
ludzie,specjalnie unikacie odpowiedzii...
Opdowiedzcie mi maje pytania

jeszcze co do czwiczen... Czy wy zapisujecie gdzies jakie cwiczenie i kiedy i z jakimi ciezarami robicie??

Zmieniony przez - danlancher w dniu 2006-02-13 17:11:21
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1076
litosci...!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1076
bede pisam az do skutku!
nie no ale nie bodzcie tymi co ryją...
1 min. chyba was nie zbawi ^^
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 80 Napisanych postów 8751 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 42589
ale co chcesz się dowiedzieć ?
jeszcze raz
jaśniej.

pzdr/

a ten co mi zmienił podpis na jestem lamerem sam jest lamerem i niech sie wali na ryj.

pozdrawiam

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 101 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1076
Cwicze jakies 2.5 miesiaca,obecnie 2-gi tydzien juz nie.
W treningu "robimy forme na lato"to musze robic cykl 1?
juz go robilem jakies 5 miechow temu,pozniej przestalem cwiczyc i zonu cwicze ,jak mowilem 2.5 miecha z 2 tyg. przerwą.
Wiec musze robic cykl 1 czy moge zaczac od razu od 2?

I czy zapisujecie gdzies wasze treningi?co w jaki dzien itd...?

dzieki,pozdr!
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 118 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 996
Tak zapisujemy sobie w jaki dzień jakie ćwiczenia, oczywiście ciężarów sięnie zapisuje bo każdy ma raz lepszy, raz gorszy dzień
Ale ćwiczenia i liczbe powtórzeń w poszczególne dni zapisuje się jak najbardziej

Plany na najbliższe 3 lata - wycisk=2x masa ciała
Ciekawe czy sie uda

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Witam, Pomoc Dla Wuja:D

Następny temat

W POSZUKIWANIU DOSKONAŁEGO POWTÓRZENIA

electro
Polecane artykuły