SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

kreatyna

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1678

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4645
Przykładowo jak bore teraz z fazą nasycenia i kończe branie kreatyny ile musze odczekac min do nastepnego cyklu
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
na dobra sprawe to bedzie tylko mmi przerwa - nie klasyczna - w suplementacji kreatyna

poprostu troche kreatyny zostanie zuzyte i bedzie jej mniej w miesniach
nalezy pozniej znow podbic jej poziom do pelnego
...
Napisał(a)
SneS Personal Trainer
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 7157 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 100770
minimum tyle ile trwal cykl
btw nastepnym razem nie stosuj fazy nasycenia

*TRENER PERSONALNY* - kompleksowa pomoc ONLINE w zakresie TRENINGU, DIETY i SUPLEMENTACJI.

Kontakt: [email protected]
http://WWW.AKIELASZEK.PL
https://www.facebook.com/KamilAkielaszekTrenerPersonalny/
https://www.instagram.com/kamilakielaszek/

BLOG(żywienie,trening,suplementacja): Alternatywne podejście do kształtowania sylwetki:
http://www.sfd.pl/Kamil_Akielaszek__alternatywne_podejście_do_kształtowania_sylwetki-t1076973.html

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
jesli robisz w cyklach
to kolo 6-8 tygodni
pozniej znow wysycenie i dalej podtrzymanie

osobiscie nie polecam cykli - temat byl juz walkowany
poszukaj
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1863 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38927
średnio tyle ile trwał cykl.
standard 4-6 tygodni

"..o tutaj jest fulu wypas na witamince widac ze jestes bo pucuchy jak u chomika
normalnie powiedz ziomek co,wstrzykiwales zeby tak na rylku fajnie opuchnonc wodom
to se takie rozpiszemy podobne bo to od razu budzi respekt na dzielnicy jak z
rentencjom na mordzie sie,kolesie bujajom od razu widac ze konkret ekipa..." by bamber16

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 473 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14663
j.w

next time jedz bez nasycenia, odczekaj 4-6 tygodni i jedz z jakas inna kreatyna jablaczan,cytrynian,ester.


Szam i Rosnij.

Jedyne w co warto inwestować to w siebie. Szam i Rośnij

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4645
czyli jak proponujecie bez cykli bo nie bardzo rozumiem a mam jeszcze jedno pytanie w fazie nasycenia bierze sie rano 5 tab. i po treningu 5tab. a jak to wygląda bez tej fazy
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1284 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 12989
bez cykli czyli w sposob ciągły, stosujesz codziennie bez przerw, ale w duzo mniejszych dawkach

pozdro ...

" (...) wystarczy ruszyć dupę i pokazać klasę (...) "
---------------------------------
www.jwip.pl
www.wlodarek.waw.pl

...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
w dawce kolo 5 g :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4645
mam jeszcze jedno małe pytanie co sie stanie jak zrobie przerwe miedzy cyklami 3 tygodnie jakie mogą byc skutki a i jeszcze jedno bo napisałes ze w dawce 5g przez cały czas a w tabletkach ile to bedzie
...
Napisał(a)
Biniu Moderator
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 41358 Wiek 54 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 126219
mam jeszcze jedno małe pytanie co sie stanie jak zrobie przerwe miedzy cyklami 3 tygodnie jakie mogą byc skutki

nie bardzo wiem o jakich skutkach mowisz
nie bardzo widze jakies na tyle powazne aby sobie glowe nimi zawracac :D

a i jeszcze jedno bo napisałes ze w dawce 5g przez cały czas a w tabletkach ile to bedzie

zalezy ile w tabletce jest Cr :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 494 Wiek 38 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 4645
chodzi mi o to ze jak teraz robie cykl 6 tygodni to potem zrobie 3 tygodnie przerwy i odnowa cykl 6 tygodni chodzi mi szczegulnie o to czy jak tak zrobi to nic sie nie stanie
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Który sok do kreatyny?

Następny temat

Co powiny stosowac kobiety uprawiające aerobic ???

electro
Polecane artykuły