SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna na początek ? / kreatyna a zdrowie

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1775

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
Ćwiczyłem na siłowni około 2 miesiące, potem miałem przerwę około 3 miesięcy (operacja kolana) i 3 tyg temu znowu zacząłem ćwiczyć. Tydzień temu kupiłem sobie kreatynę. Czytałem o niej wcześniej na kilku stronach i forach wszędzie pisało że nie ma skutków ubocznych odbijających się na zdrowiu ? Czy to prawda ? Ciekaw jestem w sumie nie jakiś opini lekarzy tylko tego co sami czujecie po sobie ;p
I drugie pytanie. Przeczytałem że branie kreatyny ma sens tylko jeśli ćwiczyło się wcześniej regularnie przez 6 miechów. Prawda czy nie ? :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
Jeżeli mówimy o monohydracie to masz za krótki staż na kreatyne, poczekaj jeszcze z nią. A co do zdrowia, to nie masz się czego obawiać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Pocwicz jeszcze systematycznie ok 2 miesięcy

nie ma skutków ubocznych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
czyli teraz nie wiem, nic mi nie da branie tej kreatyny ? Może to jakiś efekt placebo ale wydaje mi się że różnicę czuję :D
I nie wiem czy to ważne ale masę mam i w moim przypadku jest co zamienić na mięśnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Co chcesz zamieniac na miesnie?


Jak bierzesz to ok, ale bez kreatyny miałbys podobne przyrosty na tym etapie.
Kreatyne najlepiej stosowac jak jest stagnacja, ktora PRZEWAŻNIE zaczyna sie po kilku miesiacach regularnych ćwiczeń.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
a stagnacja to ? xd Jak wspominałem dopiero zaczynam więc lewy trochę jestem ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 123 Napisanych postów 13475 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 83568
Jak cwiczysz juz troche i nagle nic nie idzie, nie chce sie, masa nie przybywa choc starsz sie z dieta regeneracja itp - to jest stagnacja.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 272 Napisanych postów 1128 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 29896
W skrócie mówiąc, to co zrobisz teraz na kreatynie, zrobiłbyś bez niej przy dobrej diecie, kreatynkę zaczyna się wtedy kiedy już na sucho nie ma zadowalających efektów. Trzeba dać max z organizmu, i dopiero brać się za suplementy i go wspomagać.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
faftaq Dietetyk-SFD
Ekspert
Szacuny 1417 Napisanych postów 35562 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 150829
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
ok dzięki wielkie za pomoc :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 45 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 145
ale w sumie tam pisze, gość że na początek bez sensu są raczej jakieś mocne suple, a ja mam najzwyklejszą kreatynę ;p no ale zastanowię się jeszcze nad wszystkim :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

bialko jakie?

Następny temat

Suplementacja (kreatyna, AAKG, l-glutamina, HMB, dekstroza)

WHEY premium