SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Kreatyna + kreatyna ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1019

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 32
Witam!
2 tygodnie temu zacząłem trenować, kumpel namówił mnie do brania kreatyny i glutaminy da zwiększenia i przyśpieszenia efektów. Kupiłem i używałem 2 suplementy
- Olimp Glutamine MegaCaps 1400 (biorę 3 tabletki przed śniadaniem i po treningu)
- Olimp TCM MegaCaps 1100 (biorę 4 tabletki przed śniadaniem i po treningu)

dzisiaj pojawił się problem, jako że jestem dość chudy kolega polecił mi suplement gainera - więc kupiłem..

Whey PRO Gainer 2

tu pojawił się problem bo zauważyłem dopiero później że w jego skład wchodzi kreatyna i glutamina, teraz nie wiem czy ograniczyć ilość tcmu i glutaminy w kapsułkach do 2glut/2tcm czy w ogóle nie brać... zwrot Gainera/wymiana nie wchodzi oczywiście w grę

prosiłbym o poradę
pozdrawiam
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 979 Wiek 41 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 25590
cwiczysz dopiero dwa tygodnie i juz bierzesz kretke? nie ma sensu. Radzilbym ci na razie kretke schowac gleboko do polki i wziasc sie za pozadny trening i pozadna diete, na poczatek to ci w zopelnosci wystarczy, a tak ok po pol roku mozesz cos o tym suplu pomyslec.

ps. pamietaj rowniez o regeneacji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
jabolcokk A.Jabłoński
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 23197 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 224120
https://www.sfd.pl/***Zanim_zadasz_pytanie***-t297513.html

Jesli razem z tym gainerem wychodzi ci 10-12 gram kreatyny dziennie to luzz.

Po Drugie po co ja bierzesz za wczesnie sztanga machac nie umiesz , odżywiac sie dobrze nie umiesz , mieśnie beda rosly od samego treningu i jedzenia , kratyna jest dobra jak czujesz ze nie masz motywacji, sily i wytrzymalosci a takto to co bedziesz bral za rok za 2 lata jak w takim tempie sie poruszasz dodatkowo zaczynasz wszystko od Tyłka Strony...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

TAJEMNICA SOI - Soja - Wcale nie jest Zła

Następny temat

Horse power

Water