Witam, mam 14 lat, jestem początkujący i planuje zacząć trening opierający sie na ćwiczeniach bez przyrządów (pompki, przysiady, brzuszki itp), drążku oraz ekspanderem.
Zwracam się z prośbą o napisanie całej rozpiski tak na 4 dni (na trening domatora powinno być chyba dobrze 4 dni). Oglądałem w atlasie trening domatora, na dole są plany, ale mnie interesują na 4 dni. Czy ktoś mógłby pomóc, czy musiałbym sam zrobić plan do oceny??
Zwracam się z prośbą o napisanie całej rozpiski tak na 4 dni (na trening domatora powinno być chyba dobrze 4 dni). Oglądałem w atlasie trening domatora, na dole są plany, ale mnie interesują na 4 dni. Czy ktoś mógłby pomóc, czy musiałbym sam zrobić plan do oceny??
Krzysztof Piekarz
a do planu użyj takich ćwiczeń : pompki, 