SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

podciąganie na drążku

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3589

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 677 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17288
1 mój drążek ma 72 cm taki rozporowy który umieszcza się w futrynie drzwi czy na takim drążku morzna podciągać sie do karku czy jest zakrutki
2 czym się różni podciagaganie do klatki a podciąganie chwytem neutralnym
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
...
Napisał(a)
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 9543 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 61854
Odpowiem Ci na drugie pytanie: standardowo podciąganie do klatki robi się nachwytem lub podchwytem. Podciąganie chwytem neutralnym polega na tym, że drążek jest tak zrobiony(dwa równoległe uchwyty), że łapiesz go jak hantelki przy uginaniu młotkowym(tzw chwyt neutralny) i starasz się podciągać bardziej do brzucha(poprawcie mnie jak źle mówię). Co do pierwszego pytania, to wydaje mi się, że podciąganie do karku to najgorsze z rodzajów podciągnięć(jeżeli chodzi o zdrowie), ponieważ bardzo obciąża się nim obręcz barkową.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15350
ad1. moj ma 74 plus te sruby co wystaja o spokojnie podciagam sie na nim do karku ale najlepiej bedzie jak sam poprostu sprawdzisz bo pewnie masz inne proporcje itd, swoja droga trzeba bylo od razu sprawdzic samemu a nie pytac sie



Zmieniony przez - bartosz w dniu 2005-06-28 22:47:34
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 253 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 17353
A o co chodzi z podciaganiem do klatki ?? chyba nie dotykacie klatka drazka podciagajac sie nachwytem ?? :D
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 732 Wiek 43 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 15350
Ja nachwytem podciagne sie tak,ze mam brode ponad drazkiem ale wydaje mi sie, ze ktos o lepszej ruchomosci w stawach bylby w stanie sie odchylic do tylu i dotknac drazka klatka.
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11205 Napisanych postów 52113 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
u mnie na silce tak cwicza
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 4452 Wiek 39 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 56551
no ja sie staram dotykać klatką drążka

Bracia... czego dokonujemy za życia... odzwierciedla się w wieczności...

...
Napisał(a)
Fuckmaster ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 203 Napisanych postów 31902 Wiek 39 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 94099
podcoganioe chwytem neutralnym mozna zrobic na drazku zwyklym- sam tak robie ostatnio.
porstu chwytamy drazek stajac pod nim ze nasze barki sa prostopadle uzlozone do niego

-chwyt neutralny- wieksza placa miesni oblych
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

jaki rekord??!

Następny temat

kostiumy

Shoty
Polecane artykuły