SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

kostiumy

temat działu:

Aktualności - Sporty Siłowe

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1145

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 821
Witam moje pytania beda dotyczyc tak jak w temacie kostiumow. Jaki wybrac, nigdy wczesniej nie mialem okazji zakladac kostiumu. Czym roznia sie kostiumy do przysiadow i do MC
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 821
szkoda ze nie ma specjalistow lub sa i nie chca udzielic odpowiedzi na moje pytanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Sorry ale przedtem nie zauważyłem Twojego tematu.
Różnica między kostiumami do siadów lub MC jest tylko w sposobie ich uszycia.Chociaż spotkałem się już z przypadkami używania jednego kostiunu do dwóch bojów.Mógłbym polecić kostiumy INZER lub TITAN chociaż o wiele więcej dobrych opini jest o INZER.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 92 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 821
dzieki za odpowiedz. Tez slyszalem o tym ze po zalozeniu kostiumu odwrotna strona moze sluzyc do MC, wiem ze to byl inzer ale co i jak do pazdziernika sie nie dowiem. Prawdopodobnie Z-suit bo nawet na stronie inzera pomimo ze podpis mowi o przysiadach sa zdjecia z ciagu (champion suit rowniez)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
W Z O R EK Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 5256 Napisanych postów 19361 Wiek 58 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 336259
Spytam STOKPOWERA on ma bardzo duże doświadczenie z różnymi kostiumami.
Jak tylko mi powie to dam Ci znać.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

podciąganie na drążku

Następny temat

Martwy ciag 455kg red ligth

WHEY premium