Ponieważ forumowicze w temacie (Bic + Tric - jak??)są całkowicie zdezorientowani proszę o opinie znawców. Chodzi o to czy ćwiczyć najpierw biceps, później triceps, czy odwrotnie.
W moim skromnym przekonaniu nie ma to zasadniczego wpływu na jakość treningu.nawet biorąc pod uwagę zasadę że najpierw większa grupa itd.
PROSZĘ O OPINIE Z UZASADNIENIEM.
Pozdrawiam
W moim skromnym przekonaniu nie ma to zasadniczego wpływu na jakość treningu.nawet biorąc pod uwagę zasadę że najpierw większa grupa itd.
PROSZĘ O OPINIE Z UZASADNIENIEM.
Pozdrawiam
Krzysztof Piekarz
