SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Hilfe %-) " Zaawansowani zapraszam do wypowiedzi "

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
Zapewne większość z was zna mój problem. Może nie jest on tak dostrzegalny na awatarku ale jest strasznie doskwierajacy. Mam bardzo bardzo bardzo wąską klate. Jestem właśnie na końcu odpoczynku po ostatnim treningu wodyna " Priorytet na klatke" Siła idzie jak burza troche klata poprawiła sie w rejonach środkowych .. Ale nadal Cierpie na przypadłość zwaną klata odwrócona piramida znaczy sie taka \_/\_/ czyli że do dupy. Strasznie mam wąską klateczke " Robie rozpiętki praktycznie bez różnicy czy mam je czy nie :D... Chciałbym się zapytać jak maxymalnie poszerzyć klate. Zaczynając od samego dołu " najwarzniejsze " Kończąc na górze.. Mam full osprzęt a więc moge robić wszystkie ćwiczenia..
Nie chce żebyście mi układali cały plan bo wiem że to nie koncert życzeń ale proszę. O mały trening klatki piersiowej " Pobudzający maxymalnie włukna mięśni piersiowych wiekszych do tozrostu na boki :> .. Z góry dziękuje .. Za sensowne odpowiedzi " Nowatorskie rozwiązania " O ile będe mógł to dam sogi :]

Raz się żyje , Raz umiera

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 875 Napisanych postów 26640 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 260190
Ksztalt miesni jest jak napewno wiesz uwarunkowany genetycznie ale sporo da sie zmienic odpowiednim treningiem.Szerokosc klatki przyjdzie wraz ze zwiekszaniem jej rozmiarow,musisz poeksperymentowac z treningiem,radze ci odsunac na bok klasyczene schematy trenigowe.Przy twoim stazu powinienes juz zaczac układac plan indywidualnie pod siebie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 307 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2023
To to ja wiem :D.. Ale może ktoś miał podobny problem albo wie jak go zlikwidować :]

Raz się żyje , Raz umiera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
może nieco szerzej złapać gryf i pokombinować z trajektorią unoszenie sztangielek, pozatym pracuj tez nad przednimi aktonami jak je dobrze rozbudujesz to przykryja nieco dysproporcje -innych pomysłów nie mam
może ktos jeszcze pomoże...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 19 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 236
Wzieli mnie kurde zbanowali :D (za docinki). Otórz przy samych barkach mam wystającą klatkę potem jest makabra .. Mięśień piersiowy większy jest wąski a ten mniejszy co go przykrywa już wychodzi na boki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 56 Napisanych postów 6800 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 95263
Genetyka i przyczep miesni,

Nie zmienisz tego wygladu.

OwneD

Off since 01-09-2010 r.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 2562 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 33896
Wszystko zmieni się na lepsze jak nabierzesz masy. To tego trzeba lat treningu i wytrwałości

Pane moderatore, prose ne ubija tematu

To se ne da!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Rozgrzewka - Jakiego ciężąru użyć? Progresja serii i powtórzeń.

Następny temat

Trening.Proszę o pomoc

WHEY premium