Witam
Jestem raczej ektomorfikiem (70 kg,180cm,17lat) ćwicze juz kilka miesięcy na siłowni, wszystko nawet ok tylko w ogole brzucha nie cwiczyłem, nie stosowałem diety.
Mam dość dobrze rozwiniete mięśnei brzucha tylko za bardzo ich nei widać (przykrywa je tłuszcz)
Co mam robić żeby ładnei wyrzeźbic brzuch i spalić tłuszcz? Unikać tłuszczu i pewnei jakiś trening na brzuch.
Co polecacie?
POZDRAWIAM!!
Jestem raczej ektomorfikiem (70 kg,180cm,17lat) ćwicze juz kilka miesięcy na siłowni, wszystko nawet ok tylko w ogole brzucha nie cwiczyłem, nie stosowałem diety.
Mam dość dobrze rozwiniete mięśnei brzucha tylko za bardzo ich nei widać (przykrywa je tłuszcz)
Co mam robić żeby ładnei wyrzeźbic brzuch i spalić tłuszcz? Unikać tłuszczu i pewnei jakiś trening na brzuch.
Co polecacie?
POZDRAWIAM!!
Krzysztof Piekarz

