SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Brzuch z małym tłuszczykiem :]

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1785

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 269 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 2643
Witam
Jestem raczej ektomorfikiem (70 kg,180cm,17lat) ćwicze juz kilka miesięcy na siłowni, wszystko nawet ok tylko w ogole brzucha nie cwiczyłem, nie stosowałem diety.
Mam dość dobrze rozwiniete mięśnei brzucha tylko za bardzo ich nei widać (przykrywa je tłuszcz)
Co mam robić żeby ładnei wyrzeźbic brzuch i spalić tłuszcz? Unikać tłuszczu i pewnei jakiś trening na brzuch.
Co polecacie?
POZDRAWIAM!!
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 61 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 6092
Guzik SZUKAJ, prawy górny róg.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
przy tej wadze jak zaczniesz sie redukowac to zostanie z ciebie szkieletor. tluszcz z brzucha schodzi na koncu u mezczyzn. najpier idzie z calego ciala(minimalnie z brzucha) a pozniej, jak jest niski poziom bf, to leci brzunio. lepiej sie masuj a za rok redukcja. takie moje zdanie.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8908
Dokładnie tak. Taką masz poprostu genetykę i tłuszcz na brzuchu będziesz miał zawsze.
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
ja tez tak mam i wole sie skupic na tym co moge najlepiej wyeksponowac i rozwinac tj. barki i rece.

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3950
Po pierwsze, nie unikaj tłuszczów. Marsz do działu Odżywianie i przyswoić sobie elementarne reguły diety. Po drugie, trening mięśni brzucha rozwija mięśnie brzucha, a nie pali tłuszcz. Tłuszcz spalają aeroby, kiedy bilans kaloryczny jest ujemny. Wreszcie po trzecie - to nieprawda, że nie da się tych resztek tłuszczu spalić. Polecam lekturę działu Fitness - tam jest sporo wartościowych informacji na te tematy, począwszy od treningu interwałowego, a na kremach termogenicznych i pasach neoprenowych skończywszy.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 2286 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 21699
racja futrzak, ale to wymaga naprawde samozaparcia i wielkich poswiecen.
czasami lepiej sie zastanowic czy warto?

Student Turystyki i Rekreacji

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 444 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 3950
Tu się zgodzę. A na postawione pytanie autor musi już sobie odpowiedzieć sam.

'Mój środek się cofa, prawe skrzydło w odwrocie, sytuacja
jest doskonała. Będę atakował.' - Marszałek Francji Ferdynand Foch

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

spalanie tłuszczu areoby rzeźba ..pomocy

Następny temat

hmm

electro
Polecane artykuły