

Kobietka ta jest dla mnie po prostu naj-naj... ale do rzeczy

Wiek: 21
Wzorst: 117
Waga: 61kg
Generalnie wszystko jest cool, ale... WIEDZĄC iż od ponad miesiąca działam na SFD, poprosiła mnie bym w jej iniemiu zwrócił się do Was z następującym problemem: chodzi o pozbycie się tłuszczyku z brzuszka... nie ma go jakoś strasznie dużo (wręcz mało!), a mimo to... skoro chce i tak go redukować to nie moge jej nie poprzeć.
I teraz... jak trenować, co trenować? Brzuszki, biegi, co jeszcze? Siłka odpada, a poza tym wątpie by była tu konieczna (chodzi tylko o brzuszek). Plizzzz... Panowie - zaskoczcie mnie (a przez to także i ją!) własnymi pomysłami

Ten sam post (no dobra, prawie ten sam) zamieszczam takze w dziale Trening, Suplementacja i Odżywianie... Suma zaczerpniętych z nich porad, powinna pomóc Marioli w osiągnięciu celu.
Pozdrawiam i licze na Was!