Mam mały dylemat, mam 17 lat,waga 67kg,wzrost 184cm ,jestem po 3-miesięcznym treningu ogólnirozwojowym,i chciał bym zacząć trening na masę.
Przeglądają różne posty zauważyłem że są dwa rodzaje łacenia mięśni na treningu,np.klatka-triceps plecy-biceps... w którym jak wiadomo gdy czwiczymy klatke bardo przy tym pracuje tric i podobnie jest plecami i bicem.Za to inne treningi łączą całkowicie nie współpracujące mięśnie np klatka-nogi...Jaki tręning jest lepszy na mase? jaki powinienem wybrać?
Przeglądają różne posty zauważyłem że są dwa rodzaje łacenia mięśni na treningu,np.klatka-triceps plecy-biceps... w którym jak wiadomo gdy czwiczymy klatke bardo przy tym pracuje tric i podobnie jest plecami i bicem.Za to inne treningi łączą całkowicie nie współpracujące mięśnie np klatka-nogi...Jaki tręning jest lepszy na mase? jaki powinienem wybrać?
Niech MASA będzie z wami.
Krzysztof Piekarz
wydaje mi sie osoba poczatkujaca tez nie da rady