czesc! tydzien temu zaczalem diete i poki co nie widze zadnych efektow wiec prosze o korekte mojej diety abym wiedzial ze wszystko robie w porzadku.
moze zaczne od tego ze jem kreatyne 5g dziennie oraz mass xxl treca 150g dziennie (3 porcje po 50g)
sniadanie: platki (frutina) z mlekiem, dodaje rodzynek
sniadanie w szkole: chleb razowy + piers z indyka
1 posilek: obiadek mamusi (jakies kotlety itp itd czasami kurczak) + gotuje sobie ryz lub kasze ktory zalewam oliwa z oliwek
2 posilek: makaron lub kasza kus kus
3 kolacja: kilka jajek
na koniec dodam jeszcze ze jest to dieta na mase:] z gory dzieki sogi za wszystkie porzadne odp
moze zaczne od tego ze jem kreatyne 5g dziennie oraz mass xxl treca 150g dziennie (3 porcje po 50g)
sniadanie: platki (frutina) z mlekiem, dodaje rodzynek
sniadanie w szkole: chleb razowy + piers z indyka
1 posilek: obiadek mamusi (jakies kotlety itp itd czasami kurczak) + gotuje sobie ryz lub kasze ktory zalewam oliwa z oliwek
2 posilek: makaron lub kasza kus kus
3 kolacja: kilka jajek
na koniec dodam jeszcze ze jest to dieta na mase:] z gory dzieki sogi za wszystkie porzadne odp
Krzysztof Piekarz
