Jak patrzylem na Twoj plan to zauważyłem że stosujesz ćwiczenia które daja więcej kształtów niż masy. Napisałeś, że ważysz niedużo. Moim zdaniem powinieneś wprowadzić wiekszość ćwiczeń złożonych. Na triceps np. pozbądź się wyciągu, a ćwicz francuskie leżać lub siedząc, wyciskanie w wąskim uchwycie. Takie ćwiczenia na wyciągach to nadają miesniom kształtów a nie masy. Napisze Ci mój plan jaki mam na masę, wszystkie cwiczenia zlozone:
1 dzien-trening
KLATKA(
wyciskanie na plaskiej, wyciskanie na skosie)
PLECY(podciaganie na drazku, wiosłowanie, martwy ciag)
2 dzien-odpoczynek
3 dzien-trening
BARKI(wyciskania sztangielkami, wyciskania sztanga zza karku)
TRICEPS(wyciskanie oburacz sztangielki)
BICEPS(unoszenie sztangi lub sztangielek stojąc)
4 dzien-trening
NOGI(przysiady)
ŁYDKI(wspiecia)
5 dzien -odpoczynek
6 dzien-odpoczynek
Mam same ćwiczenia zlozone, nie cwicze czesto, odpoczywam. Nie liczy sie jak duzo cwiczysz, ale jak cwiczysz. Staram sie robic idealnie dokladnie. Zrezygnowalem narazie z izolowanych cwiczen, jak modlitewnik, wyciagi. Na biceps i triceps mam po 1 cwiczeniu, po 3 serie. To mi wystarcza, katuje je i tak na maxa. Nie widze sensu narazie cwiczyc na modlitewniku itd. Ten plan sprzyja tez abym sie nie przetrenowal. Stosuje go bardzo krotko, ale efekty ida powolutku. To jest tez moj trening poczatkujacy, odrabiajacy straty, bo mialem przerwe 3 miechy. I znow zaczynam cwiczyc, ale w domu. Wierze ze i tak sie zbuduje i tak. Pozniej zaczne chodzic na silke i zmienie plan, na troszke inne cwiczenia. Ale to pozniej. Nie cwiczmy za duzo bo to nie ma sensu. Ćwiczmy na maxa, ale cwiczeniami podstawowymi i pelna koncentracja+dobre odzywianie.
Zmieniony przez - Porter3 w dniu 2005-01-30 16:43:24
Zmieniony przez - Porter3 w dniu 2005-01-30 16:44:13
Zmieniony przez - Porter3 w dniu 2005-01-30 16:45:02