SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Same hantle- czy warto ćwiczyć?

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 13167

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8908
Czy można zrobić masę mając same hantle(sporo obciązenia mogę dać) i drążek czy z takim sprzętem nie ma szans na zrobienie masy?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 531
ja sobie zakupiłem hantelki 2*20Kg ogólnie biegam na bieżni i chciałbym trochę mięśnie bardziej wyrzeźbic...
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 7539
raczej nie bardzo
hantlami zrobisz same cwiczenia izolowane
a przy robieniu masy cwiczenia zlozone to podstawa
1

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 1089 Wiek 38 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 12061
Jak najbardziej. Mając duży wybór obciążeń tym bardziej. Większość ćwiczeń można o drobinę zmodyfikować i je wykożystać.

mundur niebieski, orzeł żelazny, zabiłeś dziecko, jesteś odważny...
nie odpowiadasz za swoje czyny, polska policja to sk***ysyny

...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8908
Jeden pisze tak a drugi inaczej. A co eksperci sądzą?
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 891
ja nie jestem ekspertem, ale chyba sie da.

w cyklicznosci I jest nawet kilka treningow rozpisanych na same hantle... jak nie dasz rady znalezc to daj znac - zapodam ci linka.

pozdro
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8908
Czytałem trochę na temat cykliczności. Właśnie tak myślę czy by sie nie zapisać do I grupy, ale nie wiem czy ćwiczenie w tej grupie daje masę.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 70 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 891
ja jestem w cyklicznosci i jestem zadowolony - wlasnie zaczynam 2 cykl i juz mi sie ladnie miesnie zarysowaly i masa troche poszla (okolo 2kg) (choc jeszcze nie bylo cyklu masowego - to dopiero przedemna).

W grupie I (ja tam jestem) jest trening na mase tak po 2,5 miesiaca od poczatku treningu takze chyba cos tam to da - zreszta jak sie bolesnie przekonalem na wlasnej skorze, lepiej pocwiczyc z malymi ciezarami najpierw zeby sobie lokci nie popsuc na troche

jakbys sie zdecydowal to polecam jechac wedlug cyklicznosci I (tej strarej) bo w nowej ciagle sa jakies opoznienia i w ogole jakos slabo to wychodzi w tym roku.

podsylam ci linka do tego planu na hantle https://www.sfd.pl/temat104858/strona29/

plan na mase jest gdzies kolo 35 strony ale mi sie nie chce go teraz szukac

pzdr

Zmieniony przez - Athabus w dniu 2005-01-16 20:39:54
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8908
Dzięki za linka ale w cykliczności trzeba wszystko dokładnie wykonywać. Za dokładnie. Ułożę sobie swój własny plan.
...
Napisał(a)
nightingal Moderator
Ekspert
Szacuny 6886 Napisanych postów 36450 Wiek 47 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 682932
Samymi sztangielkami możan zbudować świetną sylwetkę. Po prostu trzeba pokombinować trochę z planem trteningowym i ćwiczeniami.

Wszystko zależy od chęci i uporu w dążeniu do celu.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 11207 Napisanych postów 52115 Wiek 33 lat Na forum 26 lat Przeczytanych tematów 57816
mozna swietnie sylwetke wyrobic..
mozesz podac jakies zarysy takiego planu (na 2 hantle)?
chetnie bym poczytal..
1
...
Napisał(a)
Specjalista
Szacuny 55 Napisanych postów 1932 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8908
Układaj plan tak samo jakbyś miał sztangę tylko w atlasie wybieraj ćwiczenia które wykonuje się przy użyciu hantli, np. zamiast wiosłowania sztangą weź wiosłowanie hantlem itp.
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielka Prośba

Następny temat

Ocena treningu

electro
Polecane artykuły