SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

Proszę o porade ;-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1598

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
Witam

Co polecacie najlepiej wziąść razem z kreatyną w jednym cyklu ?? Po nowym roku zaczynam pierwszy cykl kreatynowy ale chciałbym coś jeszcze dokupić. I jeszcze jedno pytanko. jestem hokeistą i co polecacie najlepiej pić po treningach dla wzmocnienia wytrzymałości itp. ? Carbo będzie odpowiednie ?

Z gory thx za pomoc, jeżeli coś nie jasno napisałem to piszcie a ja będę tłuamczył pozdro

ps. damiaxx specu od supli licze na twoją pomoc ;-p

wuder

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Wuder sp80 napewno będzie pomocne szczególnie przed snem i po treningu i jeżeli jeszcze mozesz sobie na nie pozwolic to bardzo dobrze, jeżeli nie to próbuj nadganiać dietą, choć do końca napewno się nie da. pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
carbo i zma

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
No to poproszę jeszcze odpowiedz na pierwszą część pytania

wuder

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 19611
najlepiej do kreatynany dodac carbo i zma

bad boy

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
carbo to swoją drogą :-] Chodzi mi o coś typu białka, aminokwasów itp. Nie znam się za dobrze na suplach dlatego pisze tutaj.

wuder

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
siemanko

w sumie j/w
carbo przed,po treningu
zma na noc
jesli celem jest masa mozesz dozucic gainera
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 41 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 2606
dożuć tauryne i R-types

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 6 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 126451
Wuder carbo Bx jest jakby stworzone do połączenia z kreatyną i to szczególnie w sportach gdy wytrzymałość wraz z siłą gra niebagatelną rolę, więc te dwie rzeczy połącz ze sobą- 5g. kreatyny i 50g. carbo, zma rzeczywiście również mile widziane w tym zestawie/3 kaps. przed snem/, a co do gainera to również mogłby być ale jeżeli masz w miarę białka w diecie to ja polecam raczej w takiej sytuacji zwiększenie ilości carbo i picie go nie tylko w porach gdy przyjmujesz kreatynę i nie tylko po treningu ale nawet ze cztery razy dziennie.
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 4 lata Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 14830
damixxx polecił mi jeszcze, żebym zakupił sobie system protein80 z Olimpu. Co o tym sądzisz apok ?

wuder

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 600 Napisanych postów 23111 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 106556
heh było troche inaczej
zapytałes o tanie bialko,wiec polecilem sp80
...
Napisał(a)
Banan BOSS FORUM Doradca
Ekspert
Szacuny 11215 Napisanych postów 73002 Wiek 40 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 962403
Do kreatyny spokojnie mozesz dokupic bcaa, nie muszą byc to te z najwyzszej polki...spokojnie moge polecic np.strong bcaa olimpu , sam bralem je kiedys z kreatynką i bylem bardzo zadowolony z uzyskanych efektow. Bralem je rano, przed i po treningu, kreatynke rano i po treningu (ok.5 min po bcaa) Nie bede dokladnie pisal jak bralem bo kazdy i tak ma swoja wersje :] i zaraz beda inne opcje brania tych supli
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KILKA PYTAN

Następny temat

Jakas odżywaka na zbicie tłuszczu ????

electro
Polecane artykuły