SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

proszę o porade i pomoc !

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1081

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1987
Witam, mam 18 latek, 33 cm w bicepsie, w pasie 80 cm, w klacie nie wiem ile, ale nie za dużo, ćwicze intensywnie od 3 miesięcy, przy 182 cm wzrostu waże tylko 73. Mam bardzo małą mase, niestety przez to nie moge się za bardzo rozbudowac, wiem, że mało ćwicze, ale ja po prostu nie mam z czego się "powiększyć" :(. Dlatego też chciałem prosić Was o jakąś pomoc w doborze odżywki albo czegoś na mase. Słyszałem o "Mass XXL" ale nie wiem czy dobre by to było dla mnie, zaznaczam, że staram się przestrzegać diety, ale nie zawsze mi to wychodzi... dysponuje ograniczonymi funduszami... więc wiem ,zę z odżywkami będzie trudno, ale jedna coś mi poradzicie, żeby chociaż troche przybrać na masie ! z góry dziękuje za wszystkie odpowiedzi ! mam nadzieje, że pomożecie początkującemu ! :) pozdrawiam

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 616 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 10880
dopracuj diete
mass xxl bardzo dobry z uwagi ze masz ograniczone fundusze

...raz na worku, raz na sztandze, walcz walcz walcz Ty walczysz ja walczę...
www.therainforestsite.com ratuj lasy tropikalne

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
przedewszystkim dieta.Bez diety imponującej masy nie zrobisz.Ba...nawet sredniej nie zrobisz

mass xxl - dobry i tani
mozesz dokupic białko np.WPC treca

pozdro
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1341 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 43847
j/w dobrze prawią a no i dobry trening to podstawa ale z tym do działu ....szatnia ...joke trening of kors :-0 tam sie wszystkiego dowiesz

Na początku treningów... zrób sobie badanie krwi i kału.. wtedy przekonasz sie czy trening masz we krwi czy w dupie...
_# SFD F!GHT CLUB #_

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ciaves dopracuj dietę do perfekcji, gdy to już zrobisz i nadal twoje postępy będą niezadawalające to pomyśl wtedy o dobrej odżywce, ale naprawdę dobrej, nawet na twoją kieszeń się taka znajdzie, a nie kupuj pierwszej lepszej. Pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1987
ahi, dzięki wielkie, czyli podstawa to dieta... bez niej nie ma sensu ruszać mass xxl, dzięki raz jeszcze, postaram się dostosować, ba, musze się dostasować ! thx raz jeszcze, pozdrawiam :)

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 385 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 1987
heh, dobra zastanowiłem się porządnie i wiem, że od jutra będe przestrzegał diety! nie ma innej opcji! i zdecydowałem, że kupie mass xxl, ale teraz z kolei nie wiem jak to stosować... :/ napiszcie mi jak się to zażywa ?! thx :)

"aviva, aviva... Włocławek się kiwa...!!!"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to zależy właśnie od diety, czy będziesz go używał jako dodatek do posiłku, czy jako zamiennik jakiegoś posiłku, albo to i to, przeciętnie mogę ci napisać, że od 50g do 100 a nawet jako zamiennik posiłku/raczej nie za często- nie więcej niż jeden w ciągu dnia/nawet 150g.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HMB

Następny temat

gainer+kreatyna+tauryna+białko

WHEY premium