SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

ProszĘ o poRaDe :)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1403

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam.. Zawsze mialem problemy z tluszczykiem, Jestem po cyklu krety monohydrate 200tab i Widac efekt - dostalem cycka.. Chcialbym zjesc jeszcze jedno takie pudeleczko do wakacji, ale przy okazji zgubic warstewke tluszczu z brzuszka... (silownia i aeroby+bieg)jaki suplement moglbym polaczyc z kreatyna ??
ProSze o raDe :> :) :] =)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33055
Jak masz kase to Hmb , albo mozesz zainwestowac w L-karnityne lub fat burnera

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
thermo fat burner
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
hej.mam pytanie. chce zrzucic jakeis 12 kg, ale pracuje i nie mam warnkow do treningow, jedynie np. jakies beiganie rano przed praca. potrzbne mi jakeissrodki,ktore wspomoga spalanie tluszczu, ale nie takie, co tylko zmniejsza laknienie,bo generalnie nie jem duzo, chodzi o spalenie tego, co juz jest.jakie macie propozycje? czy thermal pro jest ok? bo w sumie opinie sa mieszane i nie wiem czy ryzykowac zdrowie dla tych pigulek.. nienor
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
neonekk...'przy okazji'..nie da rady moosisz sie zdecydowac przybieranie/redookcja.../gloowny problem to dieta/...imho kreatyna nie przeszkadza w redookcji..

nienor...podstawa bedzie dieta i aeroby /np poranne bieganie/...bez tego zadne soople nie pomoga...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no to biegac moge, ale potrzebuje cos do wspomagania.cos, co przyspieszy spalanie.jest cos takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bardzo prosze o jakies propozycje. moge stosowac diete,ale wlasciwie to nie wiem jaka.nic-niejedzenie nie da efektow dlugotrwalych,weglowodanow moge unikac,ale czy to wystarczy? no i bieganie rano.mam jakies 4 miesiace na zrzucenie 12 kg. to malo czasu, wiem,ale bardzo mi zalezy.podpowiedzcie cos.dzieki wielkie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
wiek i stan zdrowia ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
24, w porzadku.nic nie boli, zadnych przypadlosci.wiem,ze thermal pro zle dzialaja na serce.ale nie wiem jakby moje zareagowalo..:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
aha.jestem dziewczyna,jesli to ma jakies znaczenie,a pewnie ma...:)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
zapoznaj sie z tym:
https://www.sfd.pl/temat64042/
https://www.sfd.pl/topic.asp?whichpage=1&topic_id=89657&x

proponooje poczatkowo nie rooszacz efedryny /zawsze mozna ja dodac/...moze okazac sie zbedna...koop dobry zestaw witaminowo-mineralny...kofeine..green tea..omega-3.../mozna po kilku tygodniach dodac googoolsterony..jesli nie masz problemoow z tarczyca...choc uwazam ze jest to zbedne/...i najwaznejsze pilnooj sie diety /linki wyzej/..do tego ~45 min /zacznij od 20min i stopniowo zwiekszaj/ aeroboow ~70%hr max...
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SUPLEMENTY w PIGUŁKACH :]

Następny temat

kiedy białko

WHEY premium