SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Proszę o porade ;-)

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1421

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Witam

Co polecacie najlepiej wziąść razem z kreatyną w jednym cyklu ?? Po nowym roku zaczynam pierwszy cykl kreatynowy ale chciałbym coś jeszcze dokupić. I jeszcze jedno pytanko. jestem hokeistą i co polecacie najlepiej pić po treningach dla wzmocnienia wytrzymałości itp. ? Carbo będzie odpowiednie ?

Z gory thx za pomoc, jeżeli coś nie jasno napisałem to piszcie a ja będę tłuamczył pozdro

ps. damiaxx specu od supli licze na twoją pomoc ;-p

wuder

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Wuder sp80 napewno będzie pomocne szczególnie przed snem i po treningu i jeżeli jeszcze mozesz sobie na nie pozwolic to bardzo dobrze, jeżeli nie to próbuj nadganiać dietą, choć do końca napewno się nie da. pozdrawiam!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
carbo i zma

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
No to poproszę jeszcze odpowiedz na pierwszą część pytania

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 438 Napisanych postów 2750 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 19611
najlepiej do kreatynany dodac carbo i zma

bad boy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
carbo to swoją drogą :-] Chodzi mi o coś typu białka, aminokwasów itp. Nie znam się za dobrze na suplach dlatego pisze tutaj.

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
siemanko

w sumie j/w
carbo przed,po treningu
zma na noc
jesli celem jest masa mozesz dozucic gainera
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 413 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 2606
dożuć tauryne i R-types

Niewielu nas lubi większość nienawidzi a wszyscy się nas boją LECH POZNAŃ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 386 Napisanych postów 37478 Wiek 4 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 126446
Wuder carbo Bx jest jakby stworzone do połączenia z kreatyną i to szczególnie w sportach gdy wytrzymałość wraz z siłą gra niebagatelną rolę, więc te dwie rzeczy połącz ze sobą- 5g. kreatyny i 50g. carbo, zma rzeczywiście również mile widziane w tym zestawie/3 kaps. przed snem/, a co do gainera to również mogłby być ale jeżeli masz w miarę białka w diecie to ja polecam raczej w takiej sytuacji zwiększenie ilości carbo i picie go nie tylko w porach gdy przyjmujesz kreatynę i nie tylko po treningu ale nawet ze cztery razy dziennie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
damixxx polecił mi jeszcze, żebym zakupił sobie system protein80 z Olimpu. Co o tym sądzisz apok ?

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 599 Napisanych postów 23111 Wiek 35 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 106556
heh było troche inaczej
zapytałes o tanie bialko,wiec polecilem sp80
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11373 Napisanych postów 72640 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958100
Do kreatyny spokojnie mozesz dokupic bcaa, nie muszą byc to te z najwyzszej polki...spokojnie moge polecic np.strong bcaa olimpu , sam bralem je kiedys z kreatynką i bylem bardzo zadowolony z uzyskanych efektow. Bralem je rano, przed i po treningu, kreatynke rano i po treningu (ok.5 min po bcaa) Nie bede dokladnie pisal jak bralem bo kazdy i tak ma swoja wersje :] i zaraz beda inne opcje brania tych supli
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

KILKA PYTAN

Następny temat

Jakas odżywaka na zbicie tłuszczu ????

WHEY premium