SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

rekord 99,5kg jak przekroczyć 100kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 9226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30754
dobry jest koles

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Eh a ja cwicze 2 lata prawie i tez ze 100 ciezko wszystko jest mozliwe

A co do odzywki to fakt brzmi to mniejwiecej jak meta

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 39 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 33055
Metabolon kolega kupic dla Ciebie za 20 zł a Ty mu dasz 30 .

10 zł dla niego !!!

I oczywiscie da Ci nic innego jak mete

Idz sie lecz

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 37 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 30754
ludzie nauczcie sie poprawnie pisac tak znanego wpomagacza jak metka
- Metanabol , Metanabol , Metanabol !!!!!!!!
- kosztuje 50zł/100 tabs
- zreszto metka nie jest najlepsza na 1cykl
- wiesz wogole co to odblok bo jak sie nie odblokujesz to wszystko ci spadnie ?

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
metanabol kosztuje 80zł. Bułgarski tani, ale kicha. A te sdiełano w ZSRR (tkz. bioreaktor) to nie polecam, bo wątroba jak sito póżniej

Zmieniony przez - Haldo w dniu 2004-12-15 15:48:45

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 36 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 908
A ja cwicze juz ponad 2 miechy i robie sobie na klatke na plaskiej 40 kg seryjki 6 srii po 8 razy i robie bez problemu bardzo mi wzrosla sila
powiedzcie czy moj plan jest odpowiedni??
Poniedzilaek:Klata-Triceps
Sroda:Barki-Nogi
Piatek:Plecy-Biceps-Przedramie
...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 3680 Wiek 42 lat Na forum 23 lat Przeczytanych tematów 36374
Jak mialbym wybierac wzialbym m1t, a ceny mety to chyba z kosmosu powysysaliscie

Siłownia PROGRES - Bytom.

www.pajacyk.pl

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
Zmień plecy itd na środe.Triceps odpocznie

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 1545 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 8575
Meta poszła w góre i to bardzo to nie wiem dlaczego z kosmosu

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 208 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 1051
radze ci tak:wez 10 tescia i 100 metki,miesiac przerwy i 15 omki i 150 metki i wycisniesz cos kokl 140!!!!!najlepsze odzywki sa w zastrzykach!!!!!!!!!!!!!!!!
Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! )ćwiczenia ud)

Następny temat

rady

Shoty
Polecane artykuły