dobry jest koles 

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych
Ilość wyświetleń tematu: 9225
a ja cwicze 2 lata prawie i tez ze 100 ciezko
wszystko jest mozliwe

Siłownia PROGRES - Bytom.
www.pajacyk.pl

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych
. A te sdiełano w ZSRR (tkz. bioreaktor) to nie polecam, bo wątroba jak sito póżniej
co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

Siłownia PROGRES - Bytom.
www.pajacyk.pl

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!
Nasz sklep
Mega promocja
Podobne tematy
Artykuły