Bicie osobistego rekordu jest naprawdę czymś ważnym dla każdego sportowca. W sportach siłowych, jeśli nie robisz postępów, to tak naprawdę nie wykorzystujesz swojego prawdziwego potencjału i ciężko jest o progres. To, co czyni trójboistów, strongmanów i kulturystów tak wyjątkowymi, jest ich nieustanne pragnienie i zaangażowanie w podnoszenie coraz to większych ciężarów. Zawsze starają się przekraczać granice i robić stałe postępy. Larry Wheels jest właśnie jednym z takich sportowców. Ma obsesję na punkcie bycia coraz silniejszym. Bardzo często bije przeróżne rekordy, o których pisaliśmy już nie raz.

Polecamy również: Larry Wheels wyciska dwie sztangi o wadze 102,5 kg!

W ostatnio opublikowanym filmie, Larry Wheels wykonuje wyciskanie hantli o masie ~250 kg (każda hantla o wadze ~125 kg)! Jednak tym razem, oprócz pobicia osobistego rekordu, Larry Wheels pobił także nieoficjalny rekord świata. Ten wyczyn był po prostu niesamowity, tym bardziej, że chwilę wcześniej podniósł hantle o wadze ~227 kg bez większego wysiłku. Tym samym stał się lepszy niż Eddie Hall, który na początku roku podniósł hantle o wadze 110 kg każda.

Polecamy również: Eddie Hall wyciska hantle o wadze 110 kg!

Larry Wheels to zdecydowanie jeden z większych świrów w branży, który nieustannie nas zaskakuje. Jaki rekord pobije kolejnym razem?

Komentarze (6)
lodzianin1

Sila jest

1
Anonim

cała ta "siła" tylko na pokaz do żadnej roboty się nie nadaje , na budowie to by tydzień nie wytrzymał nawet ... tylko te proszki chemiczne łykajo i się pompujo

kurde 125 do jednej ręki ... tyle to biorę normalnie klatkę a i to nie zawsze
ale mnie chłopska zazdrość zżera
aż mnie telepie

2
pavlog89

Trenuje 17 lat pracowałem po budowach ,kuzniach w lasach idawalem radę.

1
LiptonS

Uwarunkowanie genetyczne organizmu na takie przeciążenia, masakra, ma facet wybitne predyspozycje genetyczne do sportów siłowych.
Już jako 18 latek wyciskał ogromne ciężary, ponad 220kg na klatkę, posiadając atletyczną sylwetkę.

1
lodzianin1

Dildoz szkoda nawet to komentowac :-)

1
Gats 2

Mnie zastanawia czemu oni zawsze muszą bić rekordy w wyciskaniu?
Jedyne ćwiczenie jakie istnieje czy co?

Nie ma ciągu jednorącz, podrzutu jednorącz, przeciągania auta, wiosła z podłogi, hack przysiadu, przerzucania kul, podciągania z obciążeniem, podciągania jednorącz.

Tego ćwiczenia co Arnold w Austrii robił że podnoszenie - stojąc na podeście - głazu z przymocowaną do niego rączką?
Ktoś kojarzy coś takiego jak "Dinnie Stones"?

0