SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

rekord 99,5kg jak przekroczyć 100kg

temat działu:

Trening dla zaawansowanych

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8391

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
Ćwiczę już 3 lata. Nie wiem co się dzieje masa idzie, a siła stoi już od roku. Z przybraniem masy nie mam problemu (jestem w stanie w kilka dni zrobić 2 kg czystej masy) Predyspozycje genetyczne mam (moj stary zdołał osiągnąć 116kg wagi w okresie zimowym praktycznie bez treningu)Kumple mówią ze rosnę w oczach. Mam tylko problem z siłą. Nie mogę przekroczyć stówy w wyciskaniu na płaskiej ławce. Trenuję na profesjonalnej siłowni w cylku 3 dniowym (pn-klata, biceps śr-plecy, tricpes pt-barki,nogi). Słyszałem o dobrej odżywce matabolon czy jakoś tam, ale szukam na sfd w sklepie i nie mogę znaleźć nic podobnego. Narazie jem tylko odżywkę Rolmlecz jest tania i efekty są zadawalające. Co mam jeszcze zrobić aby siła w końcu skoczyła??

nieważne że ksiel ważme że masa

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 1192 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 15139
w sumie klatke mam slabsza to by mozna bylo gdzies dolozyc tylko gdzie zeby sie zregenerowała na poniedziałek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 46 Napisanych postów 6083 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 33055
Po pierwsze matabolon to nie odzwyka , zreszta nie wiem czy nawet takie cos jest ale brzmi jak nazwa koksu , na syfach sie nie znam , ale na odzywkach tak , i nie ma czegos takiego .

Po drugie Rolmlecz to najwieksza kaszana roku , zwykły szajs .

Po trzecie nie dziwne ze stoisz w miejscu bo palisz triceps

W poniedziąłek go meczysz przy klacie , w srode izolujesz w piatek przy barkach

Nie ma kiedy opocząc

Sporbuj tak

Pon Klata Tric
Sr Plecy Bic Przedramie
Pt Barki Nogi

Polecam !!

I zmien powtórzenia i ciezar na typowo siłowy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1315 Wiek 2 lata Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 14830
Metabolon, rolmecz ?? to nie są przypadkiem koksy ?? :o

wuder

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 1293 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 7539
na temat rolmlecza poczytaj tutaj:

https://www.sfd.pl/temat174560/

tylko sie nie przestrasz :)

a co do wyciskania:

https://www.sfd.pl/temat17478/ 

www.pajacyk.pl - Kliknij w brzuszek Pajacyka,
a pomożesz nakarmić głodne dziecko.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 566 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 5520
Haha...chyba metanabol pomyliłeś sie to nie ten dział..heh

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 82 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 754
Kup se kreatyne i Hnb to powinno ci pomuc

Cwicz a bedziesz duzy

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 1545 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 8575
3 lata i stówki nie możesh przekroczyć. Nawet nie ten triceps jak kwestia psychiki..no bo bes jaj

co nas nie zabije to nas wzmocni...
zmieniłem światopogląd od kiedy dowiedziałem sie że kwaśniewski to żyd!!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
saib__ ZASŁUŻONY
Specjalista
Szacuny 60 Napisanych postów 20426 Wiek 34 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 84645
nazwa tematu co najmniej śmieszna...
po 3 latach nie móc 100 cisnąć to trochę śmiech, ale cóż.. ja myślę, że ok. wakacji już mi się uda setkę machnąć, ale zobaczymy.. (po 1,5 roku na sucho)

Były moderator Sceny MMA i K-1 oraz elita SFD.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 19 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 990
O co ci chodzi Haldo? Koncentruje sie przed każdym treningiem. Gdy wyciskam na maksa nawet doping kumpli nie pomaga. Jestem przeciwinikiem koksów i drogich odżywek. Rolmlecz staonowi świetne uzupełnienie diety, ale teraz chce kupić coś innego. Zastanawiam sie nad tym metabolonem. Mój kumpel jadł to i uważa, że jest to jedna z najlepszych odżywek za niską cenę 35zł.

nieważne że ksiel ważme że masa

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 716 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 9168
"kumpel jadł to i uważa, że jest to jedna z najlepszych odżywek za niską cenę 35zł" teraz to by sie zgadzało to meta na bank Słuchaj daj sobie spokój z ta odżywką, i kup sobie lepiej jakąś kreatynke, po za tym jeśli
to prawda co amsz w profilu (90 kg na barki) to to że ze 100 kg na klatke masz problemy to jest niesamowite

--pomogłem??-daj soga--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 1929 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 30754
zbychu chodzi ci o metanbol (czyt.mete ) nie jest to odzywka tylko koks

Rece nie pala mi sie do roboty nie bede robił za te pare złotych

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Pomocy! )ćwiczenia ud)

Następny temat

rady

WHEY premium